Назад до новин ЖК «щасливий»
ГоловнаНовини > Соціальний проект «Мій щасливий дім»

Соціальний проект «Мій щасливий дім»

До уваги наймолодших жителів ЖК «Щасливий» та їх батьків! З 5 березня по 4 квітня 2014 року розпочинається творчий соціальний проект «Мій щасливий дім» - намалюй свій будинок. До участі запрошуємо ваших дітей у віці від 0 до 14 років.

Проект «Мій щасливий дім» - це конкурс на найкращий малюнок на одну із вибраних тематик:

  • «моя сім’я»;
  • «моя квартира»;
  • «мої сусіди»;
  • «наше сімейство».

Кожен з учасників отримає незабутній подарунок від компанії «НоваБудова», а переможців, які будуть визначені найсильнішою людиною планети Василем Вірастюком та «Міс України» Лікою Роман , чекатимуть незабутні розваги і цінні подарунки для всієї сім’ї: за отримання 1-го місця – відпочинок для всієї сім’ї в аквапарку, за 2-ге місце – сучасний велосипед, а за 3-тє місце – солодкий подарунок для усієї родини.

Малюнки на обрану вами тему потрібно приносити за адресою: Софіївська Борщагівка, вул. Волошкова, 74, відділ реклами компанії «НоваБудова», офіс 2. Роботи приймаються з 9.30 по 17.30 з понеділка по п’ятницю.

На завершення проекту буде організована виставка ваших робіт, святкове вручення подарунків всім учасникам конкурсу і нагородження переможців.

З компанією «НоваБудова» вже 616 сімей відчули, що таке затишок, тепло та комфорт. Нами збудовано та здано в експлуатацію 7 будинків загальною площею більше 50 000м2. Компанія «НоваБудова» й надалі буде турбуватися щодо надання високоякісних послуг своїм клієнтам, а головне – про те, щоб ваші діти згадували щасливе дитинство в ЖК «Щасливий»!

Усі новини