Назад до новин ЖК «щасливий»
ГоловнаНовини > Лист-подяка!

Лист-подяка!

У Федерації Футболу Дніпропетровської області вирішили відродити «Кубок Губернатора». В результаті вийшов турнір «Кубок Федерації». Цей турнір, в основному, для команд, які нещодавно створилися і хочуть випробувати свої сили у великому футболі. Друга категорія команди – давно існуючі, які за якихось причин не приймають участі у турнірах по футболу від Федерації Футболу. В результаті вдалося сформувати 2 групи по 5 команд. Одна група – це команди з Дніпропетровська і Синельникового, друга група – це команди, які живуть у Криворізькому районі. В результаті з цих груп виходять дві команди, які згодом зіграють між собою.

Наша команда ХФК «Скала» знаходиться зараз на другому місці. Ми програли ключовий матч з командою «Метиор». Ми багато раз з ними грали і зазвичай вигравали , але в цьому матчі наш основний голкіпер поламав руку, і на ворота став польовий гравець. Далі у нас було безліч проблем через відсутність голкіпера. Але для нової команди, яка тільки розпочинає шлях у великому футболі, це непоганий результат!

Ми чекаємо на друге коло змагань, в якому плануємо надолужити пропущені очки.

Буде чудово поїхати всією командою на виїзд у Синельникове, а потім в одне з міст Криворізького району. Для нашої команди це буде новий досвід.

Дякуємо компанії «НоваБудова» за можливість прийняти участь у цьому турнірі. У даному турнірі ми граємо в фіолетових футболках з логотипом на грудях нашого спонсора «НоваБудова».

Сайт Федерації Футболу Дніпропетровської області: ffdo.com.ua

Усі новини