Назад до новин ЖК «щасливий»
ГоловнаНовини > Огляд поточних будівельних робіт ЖК «Щасливий» в Софіївці

Огляд поточних будівельних робіт ЖК «Щасливий» в Софіївці

06 листопада 2017

Ми знову підготували для вас випуск свіжих новин будівництва у нашому комплексі на вулиці Яблуневій в Софіївській Борщагівці. Тож, щоб провести холодну осінь та зиму в затишку і теплі – зверніть увагу на квартири в цьому комплексі класу «комфорт».

Зараз серед будинків у будівництві в ЖК  два об’єкти по вул. Яблуневій, 9-Г,Д та 9-А,Б,В. Перший з них уже зведений, з утепленим і пофарбованим фасадом, а біля нього йде кладка бруківки і робота з навколишньої території. В середині майстри проводять оздоблювальні, штукатурні роботи і встановили ліфтові системи. Сусідній будинок, 9-А,Б,В зараз також активно утеплюється.

Крім того, в ЖК ми вже почали підготовчі роботи з останньої черги! Зараз будинок на етапі робіт з фундаменту і пристрою підземного паркінгу.

Ви можете почати інвестування на етапі будівництва або ж подивитися квартири з ремонтами, чи квартиру в готовому будинку під ремонт. Все зроблено, щоб ви вибрали зручний варіант саме для себе! Поруч з Кільцевою дорогою, гіпермаркетами, супермаркетами і ТЦ у вас буде квартира в затишному ЖК з огородженою територією, що охороняється, з наповненою інфраструктурою та іншими зручностями.

Телефонуйте, щоб дізнатися про доступні варіанти, плануваннях квартир і наші пропозиції вже зараз за телефонами: (044) 393-08-42, (067) 691-60-06. І продовжуйте стежити за нашими новинами, щоб завжди обирати краще!

Усі новини