Назад до новин ЖК «щасливий»
ГоловнаНовини > Переможниця Голосу зустрілася з шанувальниками в ЖК «Щасливий»

Переможниця Голосу зустрілася з шанувальниками в ЖК «Щасливий»

14 травня 2018

У минулий четвер в ЖК "Щасливий" відбулася фан-зустріч з переможницею шоу «Голос країни» Оленою Луценко. Ми, як спонсори проекту, подарували дівчині власну квартиру в ЖК «Щасливий» по Яблуневій. Вона вже встигла її обдивитись разом з нашим менеджером та знімальною групою.

Ближче до вечора, Олена з’явилася в офісі з продажу, де на неї чекало багато гостей, щоб поспілкуватися та взяти у зірки автограф. Про участь в шоу дівчина розповіла: «Здається, що це так легко, вийти на сцену. Але насправді це колосальна праця! І не тільки наша(учасників), але й всієї знімальної групи і каналу. Дуже багато людей працюють над цим і стараються, щоб шоу сподобалось». Вона в захваті повідомила, скільки радісних емоцій відчула, коли почула своє ім’я в якості переможниці. А підтримка та голоси мільйонів людей стали для неї величезною несподіванкою.

Усі, хто зібрався цього вечора в ЖК «Щасливий» отримали автографи та змогли сфотографуватися на пам'ять разом з переможницею. Приклад Олени показує, що в кожного є можливість втілити свої мрії у життя. Достатньо вірити в себе, рухатись назустріч мрії та слухати своє серце. Щасливим переможцем може стати кожен!

Усі новини