Назад до новин ЖК «щасливий»
ГоловнаНовини > Пропонуємо вам інвестувати у нерухомість!

Пропонуємо вам інвестувати у нерухомість!

Для квартирнаймачів найбільш важливу роль відіграє розташування, стан та ціна житла. Але, так як переважна більшість з них складають молоді сім’ї, у цей список потрібно додати наявність поряд дитячого садочка та школи, парку, дитячих майданчиків. Пропонуємо вам квартиру, яка неодмінно буде користуватися неабияким попитом і приносити вам постійний дохід, а саме, квартиру в «ЖК Щасливий» у Петропавлівській або Софіївській Борщагівці від компанії «НоваБудова»!

Житлові комплекси знаходяться відносно недалеко від транспортних розв’язок (500-800 метрів від кільцевої дороги, швидкісний трамвай, станція метро «Академмістечко»), торгових центрів (Ашан, Епіцентр, Billa, Технополіс, 4 ROOM, Альцест, Меблеве містечко), є дитячі садочки та школи, парки, озера. Особливо привабливий цей варіант для сімей з дітьми, бо чисте повітря та хороша екологія будуть сприяти розвитку здорових і розумних дітей, а батькам не потрібно буде ходити за кілометри на прогулянку з дитиною, в пошуках затишного та чистого місця.

Бізнес може «прогоріти», а квартири у новобудові тільки дорожчають, залишаючись одним із надійніших капіталовкладень! В компанії «НоваБудова» ви можете купити квартиру в розстрочку від забудовника на рік, при цьому не заплативши ні однієї гривні відсотків або ж у кредит, який швидко погасять квартиранти, надавши вам квартиру і засіб пасивного доходу.

Усі новини