Назад до новин ЖК «щасливий»
ГоловнаНовини > Старт будівництва другої черги ЖК «Щасливий» у Львові

Старт будівництва другої черги ЖК «Щасливий» у Львові

26 грудня 2017

Наближаються свята, а разом з ними безліч чудових, привабливих новин та пропозицій! Наразі, хочемо поділитися з вами приємною новиною - до завершення наближається будівництво першої черги ЖК «Щасливий» у місті Львові. Досить вагомою перевагою цього комплексу є те, що у пішій досяжності (приблизно 5 хвилин) знаходиться зупинка громадського транспорту, пройшовши вулицею Біговою, 17 і навпростець до Глинянського Тракту.

       Фасад будинку наближається до фінального завершення, як і оздоблювальні роботи всередині приміщення. Виконується кладка плитки на усіх поверхах та проходять штукатурні роботи. Також у кожній квартирі передбачені двоконтурні котли. Вони забезпечать економію та допоможуть заощадити. А ще в будинку передбачені кладові.

       Також хочемо повідомити, що поряд активними темпами просуваються будівельні роботи другої черги ЖК «Щасливий». На даному етапі триває залиття монолітного каркасу із залізобетону на 1-му поверсі. Якраз тут передбачені приміщення під комерційну діяльність. Повністю виконані роботи із залиття бетонної плити та облаштування в’їзду до паркінгу.

       Покваптесь придбати свою власну квартиру та обрати найкраще планування ще до старту продажу другої черги! І пам’ятайте, обираючи житло в ЖК «Щасливий» у місті Львові, ви завжди будете почуватися щасливо! Завітайте у наш відділ продажу, що знаходиться по вул. Чайковського, 26. Наші консультанти зорієнтують вас з усіх питань та нададуть повну інформацію за кожною з квартир. Також телефонуйте за вказаними номерами : (‎032) 229-52-72, (‎067) 235-18-37.

Усі новини