Новини ЖК "Щасливий"

фільтри:

Підтримка дітей України — важлива місія спілки «Новий шлях»

Спілка «Новий шлях» звершує свою діяльність з 2017 року, і до цього часу підтримує нові та існуючі благодійні проекти, спрямовані на допомогу дітям по всій країні. Також допомагає дітям, котрі залишилися без батьків. Так, проект Славка Святинчука, за підтримки «Нового шляху», охоплює все більше і більше людей.


18 лютого 2019
Детальніше

Встигніть купити квартиру в уже готовому будинку у ЖК «Щасливий» у Львові за низькими цінами!

Ціни на житло у порівнянні з середнім доходом громадян України невпинно зростають, але можливість придбати апартаменти європейського рівня якості за помірною вартістю ще є, і це — купівля безпосередньо у забудовника.


06 лютого 2019
Детальніше

Введено в експлуатацію останній будинок у ЖК «Щасливий» в Петропавлівській Борщагівці

Ми маємо ще одну приємну новину, котрою хочемо поділитися з вами. Останній будинок, на вулиці Оксамитова, 20–Г, в ЖК «Щасливий» у Петропавлівській Борщагівці, введено в експлуатацію. 


01 лютого 2019
Детальніше

Поряд з ЖК «Щасливий» відкривається медичний центр «Добробут»!

Поспішаємо поділитися з вами ще однією гарною новиною. Біля ЖК «Щасливий», у Софіївській Борщагівці по вулиці Яблунева, 26 незабаром відчинить свої двері медичний центр «Добробут». 


23 січня 2019
Детальніше

В ЖК «Щасливий» у Львові відкрився для продажу підземний паркінг

Свята закінчилися, але залишилися святковий настрій і натхнення, а компанія «НоваБудова» сподівається, що цей рік буде дійсно успішним. Наша команда ще раз щиро вітає всіх з початком 2019 року і хоче побажати побільше приємних вражень, натхнення, успіхів та реалізації задуманого. 


23 січня 2019
Детальніше

Жителі комплексів отримали подарунки від компанії «НоваБудова»!

Компанія «НоваБудова» приємно порадувала найменших жителів своїх комплексів солодкими подарунками. У найближчих відділах продажу кожен малюк, разом зі своїми батьками, зміг отримати новорічний презент.


30 грудня 2018
Детальніше

Компанія «НоваБудова» вітає з Новорічними святами та підбиває підсумки року, що минає

Напередодні Нового року саме час підбити підсумки, проаналізувати виконану роботу та скласти план дій на майбутній рік. Для компанії «НоваБудова» 2018 рік точно не пройшов дарма.


29 грудня 2018
Детальніше

Велика перемога завдяки здоровому способу життя

Як відомо, компанія «НоваБудова» зарекомендувала себе, як успішний та надійний забудовник, окрім цього, ми не втрачаємо нагоди і приєднуємося до різних соціальних проектів в якості спонсора, віддаючи перевагу тим, які спрямовані на здоровий спосіб життя.


26 грудня 2018
Детальніше
ще 4 новини