Новини ЖК "Щасливий"

фільтри:

Як другий будинок ЖК «Щасливий» наблизився до готовності за листопад

Другий будинок львівського ЖК «Щасливий» на вулиці Бігова, 17 фактично готовий. Сама будівля, квартири в ній, комерційні приміщення, а також територія поряд – все це чекає на перших власників якісного житла комфорт-класу! Адже здача будинку відбудеться вже незабаром! Розповідаємо, у якому стані він перебуває зараз.


02 грудня 2019
Детальніше

День відкритих дверей – чекаємо на вас!

Маємо приємну і важливу новину: з 11 до 16 години в суботу 23 листопада проводитиметься День відкритих дверей у другому будинку ЖК «Щасливий», що знаходиться у Львові на вулиці Бігова, 17. 


20 листопада 2019
Детальніше

ЖК «Щасливий» (Софіївська Борщагівка): новини будівництва

ЖК «Щасливий» на Софіївській Борщагівці належить до комплексів класу «комфорт». Але особливість останньої черги комплексу полягає в тому, що при її будівництві використано передові технології та матеріали, характерні для проєктів бізнес–класу. Це робить даний будинок найкращим у всій Софіївській Борщагівці! І зовсім скоро він буде зданий в експлуатацію. Адже переважну більшість робіт уже завершено.


19 листопада 2019
Детальніше

Уже готовий другий будинок ЖК «Щасливий»! Скоро – початок роботи над третім

У проекті львівського житлового комплексу «Щасливий» на вулиці Бігова 17 заплановано три будинки. Перший з них здано в експлуатацію. Другий будинок фактично готовий, залишилося всього кілька тижнів до заселення. 


08 листопада 2019
Детальніше

Купіть квартиру за нижчою ціною!

Другий будинок львівського ЖК «Щасливий» на вулиці Бігова, 17 зовсім скоро здають в експлуатацію, адже він майже готовий. Однак 1 грудня відбудеться планове підвищення ціни на квадратний метр, тому ще можна придбати фактично готову квартиру за нижчою ціною!


07 листопада 2019
Детальніше

Будівництво ЖК «Щасливий» на Софіївській Борщагівці виходить на фінішну пряму

Уже зовсім скоро – здача в експлуатацію останнього будинку в ЖК «Щасливий» на Софіївській Борщагівці. Роботи в цьому напрямку ведуться активно, адже здача черги запланована на кінець 2019 року. Що відбулося за другу половину жовтня на будівельному майданчику? Розповідаємо в нашому дайджесті.


01 листопада 2019
Детальніше

Робота над ЖК «Щасливий» (Львів) наближається до завершення

Уже майже закінчено роботу над другим із трьох будинків львівського ЖК «Щасливий», що знаходиться на вулиці Бігова, 17! Менше, ніж через два місяці його здадуть в експлуатацію. Який прогрес робіт у комплексі? Розповідаємо.


01 листопада 2019
Детальніше

50% першого внеску на квартиру з дизайнерським ремонтом

Компанія «НоваБудова» надає ексклюзивну пропозицію, яка розповсюджується тільки на квартиру з готовим дизайнерським ремонтом: перший внесок складає тільки 50%, а решту суми клієнт компанії може віддавати протягом усього року!


11 жовтня 2019
Детальніше