Новини ЖК "Щасливий"

фільтри:

Уже готовий другий будинок ЖК «Щасливий»! Скоро – початок роботи над третім

У проекті львівського житлового комплексу «Щасливий» на вулиці Бігова 17 заплановано три будинки. Перший з них здано в експлуатацію. Другий будинок фактично готовий, залишилося всього кілька тижнів до заселення. 


08 листопада 2019
Детальніше

Купіть квартиру за нижчою ціною!

Другий будинок львівського ЖК «Щасливий» на вулиці Бігова, 17 зовсім скоро здають в експлуатацію, адже він майже готовий. Однак 1 грудня відбудеться планове підвищення ціни на квадратний метр, тому ще можна придбати фактично готову квартиру за нижчою ціною!


07 листопада 2019
Детальніше

Будівництво ЖК «Щасливий» на Софіївській Борщагівці виходить на фінішну пряму

Уже зовсім скоро – здача в експлуатацію останнього будинку в ЖК «Щасливий» на Софіївській Борщагівці. Роботи в цьому напрямку ведуться активно, адже здача черги запланована на кінець 2019 року. Що відбулося за другу половину жовтня на будівельному майданчику? Розповідаємо в нашому дайджесті.


01 листопада 2019
Детальніше

Робота над ЖК «Щасливий» (Львів) наближається до завершення

Уже майже закінчено роботу над другим із трьох будинків львівського ЖК «Щасливий», що знаходиться на вулиці Бігова, 17! Менше, ніж через два місяці його здадуть в експлуатацію. Який прогрес робіт у комплексі? Розповідаємо.


01 листопада 2019
Детальніше

50% першого внеску на квартиру з дизайнерським ремонтом

Компанія «НоваБудова» надає ексклюзивну пропозицію, яка розповсюджується тільки на квартиру з готовим дизайнерським ремонтом: перший внесок складає тільки 50%, а решту суми клієнт компанії може віддавати протягом усього року!


11 жовтня 2019
Детальніше

Фантастична новина – розтермінування на 2 роки в ЖК «Щасливий» (Львів)

Компанія «НоваБудова» оголошує акцію, яка робить розтермінування при купівлі квартири ще більш вигідним. Тепер, бажаючи придбати житло в першому будинку ЖК «Щасливий» на вулиці Бігова, 17, можна зробити це за умовами розтермінування терміном до двох років!


04 жовтня 2019
Детальніше

Як проходить будівництво ЖК «Щасливий»

Зараз завершуються роботи в другому будинку ЖК «Щасливий», що знаходиться у Львові на вулиці Бігова, 17. Поговоримо про прогрес у будівництві комплексу. 


03 жовтня 2019
Детальніше

ЖК «Щасливий» у Софіївській Борщагівці: хід будівельних робіт

Зміни, що відбулися за два тижні на будівництві останнього будинку житлового комплексу «Щасливий» на Софіївській Борщагівці, висвітлюємо в традиційному дайджесті.


30 вересня 2019
Детальніше