Новини ЖК "Щасливий"

фільтри:

ЖК «Щасливий» на Софіївській Борщагівці: що нового на будівництві?

Зведення останнього будинка ЖК «Щасливий» уже на фінішній прямій. Залишилося дочекатися лише кілька місяців. Будівельники закінчили окремі види робіт, зокрема електромонтажні та сантехнічні роботи, монтаж склопакетів та ін. Розповідаємо в нашому постійному дайджесті про хід виконаних робіт за два тижні.


16 серпня 2019
Детальніше

Дебют команди «НоваБудова» на EUROPEAN BUILDERS CUP – 2019

ФК «НоваБудова» взяла участь в дебютному змаганні будівельників з міні-футболу EUROPEAN BUILDERS CUP – 2019. Захід пройшов 7–11 серпня в центрі Києва на стадіоні імені Баннікова.


14 серпня 2019
Детальніше

Хід робіт в ЖК «Щасливий» Львів

Другий будинок ЖК «Щасливий», що знаходиться на вулиці Біговій, 17, буде зданий в експлуатацію вже в кінці поточного року. Тому роботи, пов’язані з будинком, поступово наближаються до кінця.


01 серпня 2019
Детальніше

Про темпи зведення ЖК «Щасливий» на Софіївській Борщагівці

Уже наприкінці IV кварталу цього року фінальну чергу ЖК «Щасливий» буде здано в експлуатацію. А поки розповідаємо про виконані типи робіт у цьому будинку.


30 липня 2019
Детальніше

Квартири в розстрочку без переплат. Розповідаємо про динаміку зведення ЖК «Щасливий» (Софіївська Борщагівка)

Будівництво останньої черги ЖК «Щасливий» на Софіївській Борщагівці активно продовжується. При цьому, темпи спорудження не впливають на якість будівлі, що можуть підтвердити численні інвестори, які вже придбали житло в цьому або інших будинках комплексу.


19 липня 2019
Детальніше

Суперфінал шоу «Голос. Діти» – 5: прекрасний приз для тріумфатора!

7 липня 2019 року в ефірі телеканалу «1+1» глядачі змогли наживо спостерігати за суперфіналом пісенного шоу «Голос. Діти», спонсором якого вже вкотре стала компанія «НоваБудова».


08 липня 2019
Детальніше

«НоваБудова» — топ–девелопер за думкою споживачів

Всеукраїнський національний проект Українська народна премія внесла забудовника «НоваБудова» до списку номінантів, які змагаються за звання «Найкраща девелоперська компанія Київської області».


02 липня 2019
Детальніше

Готова квартира + кухня в подарунок тільки до кінця червня! Свіжі новини з будівельного майданчика ЖК «Щасливий» (Софіївська Борщагівка)

Фінальна черга ЖК «Щасливий» на Софіївській Борщагівці будується за графіком. Розказуємо, що нового відбулося за півмісяця зведення комплексу.


27 червня 2019
Детальніше
ще 4 новини