Новини ЖК "Щасливий"

фільтри:

Вже скоро, фінал шоу «Голос країни»! Оголошено ім’я переможця розіграшу!

На нашому Ютуб–каналі НоваБудова News, ми розіграли квитки на фінал шоу «Голос країни». Їх щасливим володарем стала 


19 квітня 2019
Детальніше

Готовий ремонт як перевага нового житла

Комусь займатись ремонтом після покупки квартири в радість, а хтось воліє закінчити як можна швидше. В обох випадках варто скористатися послугами професіоналів та звернутися у відділ ремонту компанії «НоваБудова».  


09 квітня 2019
Детальніше

Як інвестувати у нерухомість, яка будується

Найпопулярніший спосіб отримання прибутку від інвестування у нерухомість: придбати житло за однією ціною, а потім — продати за вищою. Ця різниця складатиме чистий прибуток інвестора. Зробити це можна різними способами, наприклад, зробивши ремонт у новій квартирі, дочекавшись зростання попиту, який природно підвищить ціну, інвестувавши у перспективний район тощо.


03 квітня 2019
Детальніше

У продажі останній будинок на Яблуневій у ЖК «Щасливий»! Скористайся шансом, інвестуй вигідно в найкращу новобудову Софіївської Борщагівки!

Неймовірні новини! Протягом останніх днів користуються попитом квартири у найкращому будинку Софіївської Борщагівки, у ЖК «Щасливий» на Яблуневій, 11. Його збудовано у комплексі комфорт–класу, але прирівнюється він до бізнес–класу!


03 квітня 2019
Детальніше

Підземний паркінг у продажу! Найкраща інвестиція у збереження власного транспорту!

Приємні новини: підземний паркінг в ЖК «Щасливий» у продажу! 116 паркомісць площею від 13.9 до 20.8 м2, чекають на своїх власників. Поспіши з бронюванням, кількість місць обмежена!


01 квітня 2019
Детальніше

Що змінилося на будівельному майданчику Яблуневої, 11 за останні 2 тижні?

Зведення будинку на вул. Яблунева, 11 виконується згідно встановлених термінів. Для того, щоб конденсат не осідав на внутрішніх стінах, виконується утеплення вентиляційних шахт. Розпочато розводку електрики і продовжується установка сантехніки.


29 березня 2019
Детальніше

Будівництво другої будівлі ЖК «Щасливий» у Львові впевнено наближається до фіналу

Житловий комплекс «Щасливий» на вулиці Бігова у Львові матиме три будинки. Перший вже готовий, третій знаходиться на етапі проектування, а от другий зараз переживає активний етап будівництва, наближаючись до фіналу. Наразі у будівлі вже команди робочих встановлюють вікна на перших поверхах, тоді як каркас зовнішніх стін на всіх 16 поверхах будинку вже повністю готовий. У експлуатацію цю будівлю планують здавати у грудні 2019 року.


20 березня 2019
Детальніше

Динаміка будівництва ЖК «Щасливий» у Софіївській Борщагівці на 15 березня

Новий будинок у ЖК «Щасливий» по вулиці Яблунева, 11 зводиться швидкими темпами, і будівельники можуть здати його в експлуатацію раніше зазначеного терміну, а якість робіт не постраждає. І думку про те, що у передмісті використовують низькоякісні матеріали, легко спростувати, ознайомившись з технологіями будівництва ЖК «Щасливий». Вони такі ж, як і в престижних районах Києва. І якщо ви підбираєте житло, майте на увазі, старт продажів вже скоро!


19 березня 2019
Детальніше
ще 4 новини