Новини ЖК "Щасливий"

фільтри:

Про хід будівельних робіт у ЖК «Щасливий» на Софіївській Борщагівці

Незважаючи на тимчасовий мораторій на ремонтні роботи у фінальній черзі ЖК «Щасливий» (вул. Яблунева, 11), будівельні й оздоблювальні роботи виконуються з дотриманням усіх графіків. Розповідаємо, що зроблено в комплексі за останні два тижні.


31 березня 2020
Детальніше

Про доступ до ремонтних робіт у ЖК на час карантину

Щоб мінімізувати можливі негативні наслідки та дотриматися необхідних рекомендацій, компанія вирішила тимчасово відтермінувати доступ до ремонтних робіт клієнтів, що придбали житло в ЖК «Щасливий» (Софіївська Борщагівка, вул. Яблунева, 11) та в ЖК «Щасливий» (Львів, вул. Бігова, 17-А).


26 березня 2020
Детальніше

Які роботи відбуваються зараз в останньому будинку ЖК «Щасливий» (Софіївська Борщагівка)

У грудні минулого року в житловому комплексі «Щасливий» було збудовано фінальний будинок, підтвердженням чого став відповідний сертифікат про завершення будівництва (серія ІУ №163193322014), виданий ДАБІ. Розповідаємо, на якому етапі проєкт перебуває зараз.


20 березня 2020
Детальніше

Чому саме зараз найвигідніше купувати квартиру в ЖК «Щасливий» у Львові та Софіївській Борщагівці

Саме сьогодні – найкращий момент для придбання житла. Зважаючи на постійні валютні коливання, варто убезпечити свої фінанси, інвестувавши їх у найвигіднішу сферу – будівництво. Радимо звернути насамперед увагу на вже готові житлові комплекси, що наразі виглядає найоптимальнішим рішенням.


20 березня 2020
Детальніше

Друга черга ЖК «Щасливий» (Львів) здана в експлуатацію

Чудова новина! У Львові другий будинок ЖК «Щасливий» на вулиці Бігова, 17 вже здано в експлуатацію! Відповідний сертифікат про закінчення будівництва компанія «НоваБудова» отримала від Державної архітектурно-будівельної комісії України (серія ІУ №163200221272).


28 січня 2020
Детальніше

Школи і дитсадки з незвичайним підходом до дітей у Софіївській і Петропавлівській Борщагівці

Купівля квартири передбачає оцінку рівня не лише самого житла, а й прилеглої інфраструктури. Зокрема батьки, що мають дітей, прискіпливо ставляться до наявності чи відсутності поряд школи чи дитячого садку. При цьому розглядаються не лише державні заклади освіти. Популярними нині є школи й дитсадки, що пропагують індивідуальний, оригінальний підхід до дитини, здатний розкрити її потенціал. Пропонуємо список таких закладів у Петропавлівській і Софіївській Борщагівці.


21 січня 2020
Детальніше

Придбайте житло до планового подорожчання у львівському ЖК «Щасливий»

Львівський житловий комплекс «Щасливий» на вулиці Бігова, 17 наразі перебуває на важливому етапі – другий будинок у ньому вже повністю готовий! Не тільки самі квартири, а й також уся навколишня інфраструктура чекають на перших мешканців. Тож уже навесні можна робити ремонт та займатися переїздом у власне житло. 

 


21 січня 2020
Детальніше

Як другий будинок ЖК «Щасливий» наблизився до готовності за листопад

Другий будинок львівського ЖК «Щасливий» на вулиці Бігова, 17 фактично готовий. Сама будівля, квартири в ній, комерційні приміщення, а також територія поряд – все це чекає на перших власників якісного житла комфорт-класу! Адже здача будинку відбудеться вже незабаром! Розповідаємо, у якому стані він перебуває зараз.


02 грудня 2019
Детальніше