Новини ЖК "Щасливий"

фільтри:

Планове подорожчання ціни на квадратний метр у ЖК «Щасливий» (Львів) вже зовсім скоро!

У серпні, за лічені тижні, відбудеться ріст ціни на квадратний метр у ЖК «Щасливий», який знаходиться у Львові на вулиці Біговій.


04 серпня 2021
Детальніше

Успіхи у роботі над третій будинком ЖК «Щасливий» (Львів)

Робота над третім будинком ЖК «Щасливий» триває, і лише за останні тижні команди кваліфікованих будівельників встигли зробити чимало як в плані створення каркасу будинку, так і в плані створення системи його комунікацій. Про це варто поговорити докладно.


12 липня 2021
Детальніше

Інвестуйте з максимальною вигодою в ЖК «Щасливий» (Львів)

Зовсім скоро, 10 липня, відбудеться черговий плановий етап росту ціни на квадратний метр у третьому будинку ЖК «Щасливий» (Львів). 


02 липня 2021
Детальніше

Процес будівництва житлового комплексу «Щасливий» у Львові

З кожним тижнем будинок стає все вищим, наближаючись до обіцяного у проекті. 


02 червня 2021
Детальніше

Інвестуй у третю чергу львівського ЖК «Щасливий» і заробляй!

Ринок нерухомості зберігає відносну стабільність та позитивну динаміку навіть у кризові часи, тому є одним із найбільш популярних варіантів заробітку.


20 травня 2021
Детальніше

Хід роботи над ЖК «Щасливий»

Львівський ЖК «Щасливий», який знаходиться на вулиці Біговій, наближається до завершального етапу створення. Всього у житловому комплексі заплановано три будинки. Перші два вже здані у експлуатацію, тоді як третій – будується. Темп виконання робіт по його будівництву високий, тож про хід роботи над проектом за останні тижні варто поговорити докладно.


30 квітня 2021
Детальніше

ЖК Щасливий (Львів): хід будівництва в березні

У процесі будівництва знаходиться третій будинок львівського ЖК «Щасливий». Команди фахівців працюють згідно з графіком.


17 березня 2021
Детальніше

Як заробити 200 000 грн на 1-кімнатній квартирі у львівському ЖК «Щасливий» від компанії «НоваБудова»

Львівський ЖК «Щасливий», що знаходиться на вулиці Біговій, привертає увагу як тих, хто давно мріяв про власне новеньке житло, так і тих, хто шукає вдалий інвестиційний проект з великим прибутком.


05 березня 2021
Детальніше