Новини ЖК "Щасливий"

фільтри:

ЖК «Щасливий» у Софіївській Борщагівці, найсвіжіша інформація з будівельного майданчика

Розповідаємо вам про хід будівництва ЖК «Щасливий». Останній будинок в комплексі по вулиці Яблунева, 11 — будується на повну. Тоді усім, хто ще не придбав квартиру тут, але розмірковує над цим, залишилось небагато часу для вигідного капіталовкладення.


14 грудня 2018
Детальніше

Квартира з ремонтом за вигідною ціною і холодильник у подарунок!

Хто сказав, що перед Різдвом та Новим Роком не варто займатися такими глобальними життєвими питаннями, як купівля квартири та переїзд? Навпаки, саме перед зимовими святами краще за все купувати житло, аби увійти у новий рік, сидячи у власній теплій затишній осені. Але лише тоді, коли для цього є всі умови, як от ремонт, хороший стан інфраструктури тощо.


11 грудня 2018
Детальніше

Квартира від компанії «НоваБудова» за перемогу в шоу «Голос країни»!

Не секрет, що вже багато років поспіль компанія «НоваБудова» є офіційним спонсором музичного проекту «Голос країни». Конкурс такого рівня допомагає виявляти нові таланти, а учасникам — рухатись назустріч до своєї мрії.


05 грудня 2018
Детальніше

ЖК «Щасливий» у Львові розширюється та пропонує послуги ремонту

Друзі, як ваш настрій напередодні зими? Ми раді поділитися із вами порцією важливої інформації про успіхи в розбудові ЖК «Щасливий» у Львові.


30 листопада 2018
Детальніше

Благодійний ярмарок ДОБРА заради здоров’я Марка

Компанія «НоваБудова» та громадська спілка «Новий Шлях», 25 листопада 2018 року долучилися до благодійної акції — Новорічний Благодійний ярмарок Добра.


28 листопада 2018
Детальніше

Найкращі умови інвестування у нерухомість і несподіваний подарунок!

Ми не втомлюємося радувати своїх покупців приємними сюрпризами і на цей раз приготували для інвесторів сертифікат в 5000 грн.


07 листопада 2018
Детальніше

Завершено благоустрій першої черги ЖК «Щасливий» у Львові!

Наші приємні новини знову для вас, друзі! ЖК «Щасливий» по вул. Біговій у місті Львові, з кожним днем стає дедалі кращим та більш довершеним. Адже ми ставимо собі за мету: зробити ваше життя у новій квартирі зручним, а вас щасливими.


26 жовтня 2018
Детальніше

Вибір на користь здорового способу життя — кубок Києва з кіокушинкай карате 2018!

21 жовтня 2018 року, в «Арт-галереї Д-12», відбувся кубок Києва з кіокушинкай карате, в якому в якості партнера і спонсора взяла участь компанія «НоваБудова».


25 жовтня 2018
Детальніше
ще 4 новини