Назад до новин ЖК «щасливий»
Головна > Новини > День відкритих дверей – чекаємо на вас!

День відкритих дверей – чекаємо на вас!

20 листопада 2019

Маємо приємну і важливу новину: з 11 до 16 години в суботу 23 листопада проводитиметься День відкритих дверей у другому будинку ЖК «Щасливий», що знаходиться у Львові на вулиці Бігова, 17. 

Це подія має на меті представити нашим клієнтам та гостям переваги проекту напередодні здачі другого будинку в експлуатацію. До цього залишилися лічені тижні, тож будівля й прибудинкова територія вже зараз практично готові. Саме тому компанія «НоваБудова» рада представити на суд публіки результати роботи. У день відкритих дверей можна не на папері, а на власні очі переконатися в перевагах проєкту.

Приходьте, адже саме ці дні і тижні – кращий час для того, щоб придбати квартиру в другому будинку ЖК. Передусім завдяки особливій тимчасовій акції, яка дає змогу оформити розтермінування не на один, а на два роки на всі двокімнатні квартири площею від 70 квадратних метрів та на всі трикімнатні квартири без винятку. До речі, акція діє і на квартири в першому будинку. Однак друга черга має свою перевагу: до планового зростання ціни на квадратний метр ще є час. 

Тож  дзвоніть: (067) 663 97 34, (067) 663 97 18 – та завітайте у відділи продажу на вулиці Чайковського, 26 і на проспекті В. Чорновола, 67. І, звісно, приходьте відразу до самого ЖК на вулиці Бігова, 17.

Усі новини