Назад до новин ЖК «щасливий»
Головна > Новини > ФК «НоваБудова» дебютувала в футбольному благодійному турнірі академії UCSA

ФК «НоваБудова» дебютувала в футбольному благодійному турнірі академії UCSA

19 вересня 2018

Команда ФК «НоваБудова» взяла участь в якості дебютанта в турнірі по міні-футболу, який відбувся 15 вересня на критому футбольному полі академії UCSA. Усі команди, що брали участь в турнірі, були з Києво-Святошинського району.

ФК «НоваБудова» впевнено вийшла з групи і в рівному, напруженому поєдинку віддала перемогу в півфіналі майбутнім переможцям турніру.

«Для першого разу, це гарний результат, але нам є над чим працювати і куди прагнути. Ми будемо більше тренуватися, зростати технічно і завжди брати участь у змаганнях такого типу», - зазначив Микола Смиковський, діючий капітан команди.

Турнір з міні-футболу серед дорослих команд проходив у рамках благодійності. Усі виручені кошти були передані дітям для оплати навчання в академії та її подальшого розвитку. Залишається побажати команді ФК «НоваБудова» яскравих перемог!


В основі навчання UCSA (Ukrainian Christian Sport Academy) закладені християнські цінності виховання особистості. Продуктивні спортивні тренування і регулярні змагання сприяють формуванню лідерських якостей і згуртуванню команди. Професіональний підхід до навчання дає змогу UCSA постійно розвиватися, відкриваючи нові спортивні школи та окремі секції різних видів спорту в Києві та Київській області.

Усі новини