Назад до новин ЖК «щасливий»
Головна > Новини > Футбольний турнір «НоваБудова Чемпіонат України у Львові»

Футбольний турнір «НоваБудова Чемпіонат України у Львові»

В турнірі взяли участь 8 команд, а саме: «Car in Action», «Омега», «Зелені леви», «мфк Кілок», «Ідея нації», «Кемпус», «РАТА» та «Збірна УКУ».

Заслужену перемогу у футбольному змаганні здобула команда «Кілок». А друге та третє місце відповідно – «Ідея нації» та «РАТА». Перед молодиками у рамках турніру виступив колишній гравець Волині – Андрій Денисов, котрий поділився секретами професійного життя спортсменів. Він говорив про проблемні моменти та моральні якості, які допомогли йому досягти успіху і рухатися вперед.

Ось враження одного з учасників: «Турнір пройшов на професіональному рівні. Жодних питань стосовно суддів, організатори – молодці! Окремий респект компанії «НоваБудова». Дякуємо за таку класну можливість пограти на хорошому полі з гідними супротивниками. Завжди, коли граєш з сильнішими, то й сам стаєш сильнішим. Сподіваюсь, що такі турніри стануть хорошою традицією. Запрошуйте таких гостей, як Денисов Андрій – розумних та сильних».

Футбольні турніри у рамках проекту «НоваБудова Чемпіонат України» незабаром відбудуться в інших містах України, з спонсором компанією «НоваБудова». Фінал відбудеться навесні 2014 року у місті Києві.

Усі новини