Назад до новин ЖК «щасливий»
Головна > Новини > Хід роботи над ЖК «Щасливий»

Хід роботи над ЖК «Щасливий»

30 квітня 2021

Львівський ЖК «Щасливий», який знаходиться на вулиці Біговій, наближається до завершального етапу створення. Всього у житловому комплексі заплановано три будинки. Перші два вже здані у експлуатацію, тоді як третій – будується. Темп виконання робіт по його будівництву високий, тож про хід роботи над проектом за останні тижні варто поговорити докладно.

Над чим будівельники працюють зараз

Монолітні колони – це каркас будівлі. Наразі відбувається залиття цих колон вже на 9-му поверсі. Також йдуть роботи у підвалі:

  • мурування підвальних стін;
  • будівництво перегородок.

Після цього етапу почнеться масштабне мурування стін вже на вищих поверхах. Таким чином будівля поступово наближається до того вигляду, який очікується від житлового проекту комфорт-класу.

Вже зараз не варто баритися з інвестуванням

Хоча робота над третім будинком житлового комплексу «Щасливий» розпочалася відносно недавно, вже 40% квартир там розкуплено! Причин такої популярності кілька, зокрема – це безсумнівна якість проекту. Однак також варто відзначити, що зараз – ідеальний час для інвестування у проект. Справа в тому, що два перші будинки здані у експлуатацію, що гарантує надійність проекту і безпечність вкладання грошей у нього. З іншого боку вартість квадратного метра під час будівництва нижча, ніж вона буде після завершення роботи. Тож є змога купити квартиру у третьому будинку за вигідною ціною, маючи гарантії безпеки в якості двох готових будинків поряд. 

Тож не гайте час. Дзвоніть за номерами: 067 663 97 34 та 032 294 94 56 – і дізнавайтеся всі подробиці як про житловий комплекс, планування вільних квартир тощо. Також приходьте на перегляд і завітайте до відділів продажів за адресами: вулиця Чайковського, 26; проспект В. Чорновола, 67.

Усі новини