(044) 392 49 03

(067) 405 96 44

Назад в новини ЖК «щасливий»
Головна > Новини > Як просувається будівництво у Львові: розповідаємо про виконані роботи

Як просувається будівництво у Львові: розповідаємо про виконані роботи

Ми продовжуємо розповідати нашим львівським інвесторам і усім, хто цікавиться придбанням житла у Львові про наше будівництво і те, як ведуться роботи на будівельному майданчику.

У першому будинку по вулиці Біговій, 13 триває робота на останньому 16-го поверсі. Зараз тут заливається монолітне залізобетонне перекриття, які є між усіма поверхами. Також завершується процес кладки стін з керамоблоків. Ми обрали цей будівельний матеріал для зведення будинків у ЖК «Щасливий» у Львові за його покращені властивості шумоізоляції та збереження тепла. Спеціальна система монтажу керамоблоків дозволяє уникнути щілин і зазорів у стиках. Тому в холодну пору року це підвищить теплоізоляцію будинку і добре захистить від вологи.

Всередині, на другому поверсі, ведуться роботи з розведення труб під сантехніку і проводки під електрику. Активно просувається і встановлення вікон. Для цього ми використовуємо вікна профільної системи «КВЕ Optima». Ми засклили вже 3 поверхи і переходимо до встановлення на четвертому. Окрім цього, в комплексі триває підготовка до зведення інших двох будинків.

Щоб дізнатися про наші найкращі умови і стати власником нової квартири вже цього літа, телефонуйте у відділ продажів за телефонами: (032) 229-57-99, (‎067) 562-29-34. Встигніть скористатися актуальною ціновою пропозицією цього літа 12 000 грн/м2! Чекаємо на вас за адресою: вул. Чайковського, 26.

ЖК «Щасливий»: квартири для вас!

Всі новини
click fraud detection