Назад до новин ЖК «щасливий»
Головна > Новини > Як другий будинок ЖК «Щасливий» наблизився до готовності за листопад

Як другий будинок ЖК «Щасливий» наблизився до готовності за листопад

02 грудня 2019

Другий будинок львівського ЖК «Щасливий» на вулиці Бігова, 17 фактично готовий. Сама будівля, квартири в ній, комерційні приміщення, а також територія поряд – все це чекає на перших власників якісного житла комфорт-класу! Адже здача будинку відбудеться вже незабаром! Розповідаємо, у якому стані він перебуває зараз.

Другий будинок ЖК фактично готовий. Зараз там займаються проведенням систем електро- і газоопостачання у квартири будинку. 

Звертаємо вашу увагу: йдеться про роботи, пов’язані з внутрішніми комунікаціями будівлі. Приєднання її до міської системи постачання електроенергії та газу відбуватиметься навесні відповідно до плану робіт. 

Нагадуємо про можливість зробити якісний ремонт від власного відділу забудовника. Тільки кращі матеріали, висока швидкість виконання робіт та допомога дизайнера гарантують відмінний результат. 

Водночас всі інші елементи будівлі фактично готові. Наприклад, закінчено стильний просторий хол. Там буде зона відпочинку для гостей і місце, де можна залишити велосипед. Також вже облаштована територія навколо будинку і готовий підземний паркінг.

До здачі другого будинку ЖК «Щасливий» ще є час. Тому можна оцінити всі його переваги вже зараз і встигнути купити квартиру до підняття ціни за квадратний метр. Також нагадуємо про можливість оформлення розтермінування!

Тож дзвоніть: (067) 663 97 34, (067) 663 97 18, щоб дізнатися всі подробиці про квартири, комерційні приміщення та вигідне розтермінування. І приходьте на перегляд! Завітайте у відділи продажу на вулиці Чайковського, 26 і на проспекті В. Чорновола, 67.

Усі новини