Назад до новин ЖК «щасливий»
Головна > Новини > Компанія «НоваБудова» вітає з Новорічними святами та підбиває підсумки року, що минає

Компанія «НоваБудова» вітає з Новорічними святами та підбиває підсумки року, що минає

29 грудня 2018

Шановні наші мешканці та інвестори!

Вітаємо вас із прийдешніми святами!

Бажаємо, щоб в кожному домі панували любов, веселощі та благополуччя.

Нехай у Новому 2019 році здійсняться усі мрії та сподівання!

З повагою, компанія «НоваБудова».

 

Напередодні Нового року саме час підбити підсумки, проаналізувати виконану роботу та скласти план дій на майбутній рік. Для компанії «НоваБудова» 2018 рік точно не пройшов дарма.

Будівництво ЖК «Щасливий» у Петропавлівській Борщагівці завершено! Він видався зручним та класним. Усі квартири в ньому розпродані, а кому не пощастило придбати тут житло, ми пропонуємо звернути увагу на ЖК «Crystal Avenue», комплекс бізнес–класу, який теж будується у Петропавлівській Борщагівці, неподалік від ЖК «Щасливий». Ми зводимо перший будинок комплексу на вул. Оксамитова, 9–А і приступили до будівництва другого — на вул. Оксамитова, 11–А. В кожному будинку будуть просторі холи з ресепшеном та Wi–Fi, ліфти з прискореним підйомом, система відеоспостереження та охорона європейського рівня, два паркінги, підземний та наземний. Сучасні планування з панорамними вікнами відкриють незабутній краєвид. І зараз, саме час для придбання нерухомості. Усім, хто планує придбати житло у прийдешньому році, слід звернути увагу на цей варіант.

Не забули ми також і про ЖК «Щасливий» у Софіївській Борщагівці. Тут завершується будівництво останнього будинку на вул. Яблунева, 11. Дитячий садок вже приймає своїх вихованців, мешканці відпочивають на облаштованій території біля фонтану. 90% комплексу вже готово, а для тих, хто бажає жити щасливо в цьому ЖК є ще декілька квартир для бронювання.

У Львові, інвестори та мешканці побачили, як змінюється ЖК «Щасливий». Ми завершили будівництво першої черги, встановили сучасний дитячий майданчик та облаштували територію. Будинок на вул. Бігова, 17 швидко заселяється новими сім’ями. В минулому році ми почали будувати другий будинок у комплексі і кожен охочий зможе придбати тут квартиру.

До речі, ми одна з небагатьох компаній, яка у 2018 році отримала дозвіл на будівництво 22–поверхового будинку, такого високого будинку у місті Львові. Інвестори, які уклали договір, зрозуміли, що ми говоримо про ЖК «Щасливий» PLATINUM, будівництво якого вже розпочато. Це комплекс, який має усе необхідне для життя та комфорту.

Окрім того, що будуємо, ми ще й влаштовуємо велику кількість акцій з призами, серед яких був автомобіль Volkswagen Polo. Долучалися до благодійних заходів, і найголовніше, подарували квартиру Олені Луценко, переможниці шоу «Голос Країни».

Ми підтримуємо і будемо підтримувати надалі різноманітні соціальні проекти, спрямовані на формування у молоді здорового способу життя, розкриття їх можливостей та талантів. Це все робиться задля того, щоб мешканці України були квітучою, здоровою та сильною нацією, яка живе у мирі та комфорті.

Усі новини