Назад до новин ЖК «щасливий»
Головна > Новини > Квартира з ремонтом за вигідною ціною і холодильник у подарунок!

Квартира з ремонтом за вигідною ціною і холодильник у подарунок!

11 грудня 2018

Хто сказав, що перед Різдвом та Новим Роком не варто займатися такими глобальними життєвими питаннями, як купівля квартири та переїзд? Навпаки, саме перед зимовими святами краще за все купувати житло, аби увійти у новий рік, сидячи у власній теплій затишній осені. Але лише тоді, коли для цього є всі умови, як от ремонт, хороший стан інфраструктури тощо.

І компанія «НоваБудова» пропонує ці умови, адже з 10 по 25 грудня 2018 року діє акція, згідно з якою можна придбати готову, відремонтовану квартиру зі знижкою до 20 тисяч гривень.

Однак, це ще не все. Відразу після переїзду, нових мешканців чекають різні клопоти, якими не хочеться займатись у свята. Наприклад, купівля побутової техніки. І якщо у сімейному колі без телевізора ще можна весело та затишно провести час, то от без холодильника, куди б можна було покласти святкові страви, навряд чи. Саме тому в якості бонусу при купівлі квартири з ремонтом в період акції «НоваБудова» дарує холодильник!

Інвестору лише потрібно вибрати готову квартиру з ремонтом та оформити договір резервування нерухомого майна. І все! Він стає учасником акції. Потім, коли оформляється остаточний договір (тож квапитися з вибором не доведеться), інвестор отримає подарунковий сертифікат на суму 8000 гривень. Ці гроші і відведено на покупку холодильника, тож модель та фірму виробника щасливий клієнт вибирає сам, керуючись лише власним смаком.

Однак, акційна знижка та холодильник — це лише вишенька на торті. Головна причина придбати квартиру по цій акції полягає саме у тому, що вона є вже готовою для заселення. Ремонт виконувався не підрядниками, а ремонтним відділом компанії–забудовника, і на якість проведених робіт розповсюджується гарантія.

А вже в’їхати до нової оселі й завезти меблі буде і легко, і зручно завдяки наявності двох ліфтів: пасажирського та вантажного. Вже зараз працює система безпеки, яку реалізує низка камер відеоспостереження, та кваліфікована охорона.

Район, де знаходиться ЖК «Щасливий», тихий та спокійний. Є обгороджена територія і дитячий майданчик. А для того, щоб жителям будинків було простіше добиратися додому і на роботу є підземний і наземний гостьовий паркінг. Тому особистий транспорт завжди під рукою.

Деталі акції можна дізнатись, зателефонувавши за тел.: 067 663 97 18, 067 663 97 34, або у відділі продажів, за адресою: вул. Чайковського, 26 та просп. В. Чорновола, 67 (біля будівництва ЖК «Щасливий» PLATINUM).

Усі новини