Назад до новин ЖК «щасливий»
Головна > Новини > Найкращі умови інвестування у нерухомість і несподіваний подарунок!

Найкращі умови інвестування у нерухомість і несподіваний подарунок!

07 листопада 2018

Ми не втомлюємося радувати своїх покупців приємними сюрпризами і на цей раз приготували для інвесторів сертифікат в 5000 грн.

Протягом декількох років наша компанія успішно реалізовує задумані проекти, а різноманітні подарунки та сюрпризи для наших інвесторів — це вже традиції. На цей раз, ми прийняли рішення полегшити вам облаштування вашого житла. Купуючи квартиру в ЖК «Щасливий» або ЖК «Щасливий» PLATINUM з 1-го по 10-е листопада, ви стаєте власником сертифікату в 5000 гривень, який ми даруємо вам на покупку побутової техніки в мережі «Фокстрот».

Додатково повідомляємо, що всі наші ЖК зводяться лише за сучасними технологіями і тільки з якісних матеріалів. Комфортне проживання жителів забезпечують вигідна локація і розвинена інфраструктура. Постійно ведеться робота над об'єктами будівництва, а прибудинкова територія весь час вдосконалюється. Активно будується 16-й поверх в ЖК «Щасливий», по вул. Бігова. У цьому комплексі зовсім недавно ми облаштували прибудинкову територію, тепер тут затишно. А в ЖК «Щасливий» PLATINUM будівництво ведеться на рівні 3-го поверху.

Цікава пропозиція? Завітайте у відділи продажу за адресами: м. Львів, вул. Чайковського, 26 і просп. Чорновола, 67. Або телефонуйте: (067) 663 97 18; (067) 663 97 34. Наші спеціалісти проконсультують вас по комплексам і допоможуть підібрати оптимальний варіант квартири для вас.

Усі новини