Назад до новин ЖК «щасливий»
Головна > Новини > Новини будівництва ЖК «Щасливий» на Яблуневій

Новини будівництва ЖК «Щасливий» на Яблуневій

Динаміка будівництва у передмісті Києва продовжує зростати. Однією з переваг придбання житла тут – практично повністю стерті межі між столицею і передмістям. Софіївська Борщагівка – один із найбільш швидкорозвинених районів, де компанія «НоваБудова» продовжує активне будівництво.

Район привабливий для життя завдяки своїй спокійній атмосфері, продуманій інфраструктурі та оптимальній транспортній розв’язці. Поряд з комплексом «Щасливий» на вул. Яблуневій знаходиться зупинка маршрутного таксі №904, яка дозволяє вже за 20 хв. дістатися до станції метро. Для власників авто особливою зручністю є відсутність пробок на виїзді з ЖК «Щасливий». У споруджуваних будинках буде розміщений супермаркет «Фора», що забезпечить мешканців усіма необхідними товарами та покупками, знаходячись на відстані у декілька кроків. А свіже повітря та тиша створюють прекрасні умови для життя без втрати благ та зручностей столиці. Пропонуємо ознайомитися з етапами будівництва будинків ЖК «Щасливий» у Софіївській Борщагівці і Вам.

 

1-а черга на вул. Яблуневій, 5-А, Б, В знаходиться на фінальній стадії будівництва. Проводяться роботи з благоустрою прибудинкової території, протягуються комунікації, фасад будівлі обкладається плиткою. Завершується оформлення під’їздів, де вже встановлені другі двері, а над входом зробили козирки. Роботи проходять так активно, що вже на початку літа власники квартир зможуть взятися за ремонти і оформлення своїх нових квартир.

Триває будівництво будинків 2-ої черги на вул. Яблуневій, 5-А, Б, В і на вул. Яблуневій, 13-А, Б знаходяться в продажі, тому звертайтеся у відділи продажу ЖК «Щасливий» у Софіївській Борщагівці за телефонами: (044) 233-76-76 і (067) 885-40-40 та поспішіть вибрати житло, яке поєднуватиме у собі все найкраще для комфорту своїх мешканців!

Усі новини