Назад до новин ЖК «щасливий»
Головна > Новини > Про доступ до ремонтних робіт у ЖК на час карантину

Про доступ до ремонтних робіт у ЖК на час карантину

26 березня 2020

Нагадуємо, що всі будівельні роботи на будмайданчиках ЖК від «НоваБудова» проходять без змін у графіках та з дотриманням заходів безпеки. Зокрема, щоб мінімізувати можливі негативні наслідки та дотриматися необхідних рекомендацій, компанія вирішила тимчасово відтермінувати доступ до ремонтних робіт клієнтів, що придбали житло в ЖК «Щасливий» (Софіївська Борщагівка, вул. Яблунева, 11) та в ЖК «Щасливий» (Львів, вул. Бігова, 17-А).

Рішення продиктоване прийнятим 17 березня 2020 року Законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», який передбачає пряму відповідальність (адміністративну та кримінальну) за нехтування антикарантинних норм.

Наголошуємо, що вжиті заходи не зашкодять затвердженим графікам зведення ЖК. Вони направлені лише на врахування законодавчих норм і турботу про здоров’я клієнтів і працівників компанії. Використовуйте засоби індивідуального захисту, ретельно мийте руки та інвестуйте кошти безпечно в житлові комплекси від компанії «НоваБудова».

Усі новини