Назад до новин ЖК «щасливий»
Головна > Новини > Про етапи будівництва комплексу у Львові

Про етапи будівництва комплексу у Львові

Щоб ви завжди були в курсі робіт, що проводяться на наших об’єктах, інформуємо вас про етапи будівництва нашого комплексу «Щасливий» у Львові.

Перша черга по вул. Біговій вже зведена до 14-го поверху. До 13-го поверху влаштовані монолітні перекриття між поверхами. Кладка стін виконана до рівня 6-го поверху. Також в комплексі триває підготовка до будівництва 2-х наступних черг.

Ми використовуємо накопичений досвід у будівельній сфері та організації житлового простору, щоб запропонувати нашим мешканцям кращий формат і умови життя. Тому в ЖК «Щасливий» буде передбачена озеленена територія, що буде під охороною, підземний паркінг для автомобілів, власний фонтан, місця для відпочинку і прогулянок, ігор з дітьми та занять спортом. Ми продумали і те, щоб недалеко від комплексу було все необхідне: дитячий навчальний заклад, магазин, аптека, супермаркет. Дістатися до центру міста складе лише 25 хвилин.

За повною інформацією щодо придбання квартири, доступної ціни цього літа, акцій та зручного розтермінування від «НоваБудова», звертайтеся у відділ продажів ЖК «Щасливий» у Львові по вул. Чайковського, 26 або за телефонами: (‎032) 229-57-99, (‎067) 562-29-34.

ЖК «Щасливий»: квартири для вас!

Усі новини