Назад до новин ЖК «щасливий»
Головна > Новини > Відкрито продаж комерційних приміщень у другій будівлі ЖК «Щасливий»!

Відкрито продаж комерційних приміщень у другій будівлі ЖК «Щасливий»!

13 червня 2019

Чудова новина! Компанія «НоваБудова» анонсує можливість купити комерційні приміщення в другому будинку ЖК «Щасливий», який знаходиться у Львові на вул. Бігова, 17.

У кінці цього року будівля вже буде здана в експлуатацію, тож зараз роботи завершуються. Відтак, завітавши на перегляд, можна побачити майже готовий будинок. Це найкращий період для придбання комерційних приміщень, оскільки вже можна переконатися у їх готовності, але і вартість залишається вигідною.

Оскільки ці приміщення займають перший поверх, варіативність можливостей їхнього використання велика:

  • Можна відкрити салон краси, продуктовий магазин або іншу торгову точку, яка користуватиметься попитом у жителів району.
  • Можливість перенести свій бізнес у власний дім, відкривши в одному з приміщень офіс.
  • Здача приміщень в оренду для отримання пасивного постійного прибутку.

Що б не знаходилось у цих приміщеннях, успіх бізнесу гарантовано завдяки тому, що самі мешканці комплексу й найближчих будинків стануть постійними відвідувачами та покупцями. Крім того, раціональне використання простору робить розміщення там свого офісу дійсно зручним.

До слова, у першому зданому будинку ЖК, куди вже заїхали деякі мешканці, ще залишилися два вільні комерційні приміщення. І їх варто переглянути!

Усю інформацію можна дізнатися за телефонами: (067) 663 97 34, (067) 663 97 18. Також завітайте в офіси забудовника на вул. Чайковського, 26 або на просп. В. Чорновола, 67.

Усі новини