Назад до новин ЖК «щасливий»
Головна > Новини > Підтримка дітей України — важлива місія спілки «Новий шлях»

Підтримка дітей України — важлива місія спілки «Новий шлях»

18 лютого 2019

Спілка «Новий шлях» звершує свою діяльність з 2017 року, і до цього часу підтримує нові та існуючі благодійні проекти, спрямовані на допомогу дітям по всій країні. Також допомагає дітям, котрі залишилися без батьків. Так, проект Славка Святинчука, за підтримки «Нового шляху», охоплює все більше і більше людей.

У жовтні 2018 року, близько 50 шкіл, у Рівненській області та в місті Славута, а в листопаді у Львові, відвідав Славко за повної підтримки спілки «Новий шлях». Були проведені концерти та лекції з тематикою здорового способу життя, в яких дітям приділялася головна роль, адже мета «Нового шляху» — здоров’я та соціальна відповідальність підростаючого покоління. Діти задавали досить серйозні запитання, просили поради, висували свої ідеї. У кожній школі панувала тепла атмосфера, а ідея щодо здорового способу життя та небезпеки шкідливих звичок, була підтримана усіма учасниками. Переважна більшість дітей після зустрічі обговорювали зміни у своїх життєвих позиціях на користь добра та здоров’я, у яких немає місця наркотикам, алкоголю та жорстокості. Отже, ми рухаємось у правильному напрямку і в майбутньому він буде незмінним.

Спілка «Новий шлях», що створена за підтримки компанії «НоваБудова» пишається своїми досягненнями і надалі планує підтримувати проекти такого рівня по всій країні.

Усі новини