Назад до новин ЖК «щасливий»
Головна > Новини > Подорожчання другого будинку ЖК «Щасливий» – уже 13 серпня!

Подорожчання другого будинку ЖК «Щасливий» – уже 13 серпня!

03 липня 2020

У львівському житлового комплексу «Щасливий» уже близько пів року тому здано в експлуатацію другий будинок. Він повністю готовий, і наразі перші власники активно займаються ремонтом у своїх помешканнях. 

Тому незабаром, а саме – 13 серпня, відбудеться фінальне планове подорожчання ціни на ті квартири, що залишилися в продажу. Щоб встигнути купити сучасну та якісну квартиру до цього терміну, варто лише оформити договір завдатку до 13 серпня.

Додаткові переваги пропозиції:

  • Другий будинок ЖК готовий як у плані самої будівлі, так і в плані всієї його інфраструктури. 
  • Серед вільних квартир ще залишилося кілька варіантів однокімнатних апартаментів на останньому поверсі, з вікон яких відкривається прекрасний краєвид.
  • На деякі вільні квартири діє пропозиція вигідного розтермінування. Термін – рік з першим платежем лише у 30%.

Усього в ЖК планується три будівлі. Друга готова, тож вже незабаром почнуться роботи над останнім, третім будинком. І тоді можна буде інвестувати в нього. 

Деталі щодо вільних квартир у другому будинку дізнавайтеся за номерами: (067) 663 97 34, (067) 663 97 18. Також приходьте на перегляд, аби на власні очі переконатися в перевагах сучасного, зручного та якісного житла. Адреси відділів продажу: вул. Чайковського, 26, просп. В. Чорновола, 67.

Усі новини