Назад до новин ЖК «щасливий»
Головна > Новини > Підземний паркінг в ЖК "Щасливий" у Львові відкрито для орендарів!

Підземний паркінг в ЖК "Щасливий" у Львові відкрито для орендарів!

26 квітня 2019

Підземний паркінг в ЖК «Щасливий» у Львові відкрито для орендарів! Орендувати місця можуть тільки жителі будинку на вул. Бігова, 17.

Переваги підземного паркінгу

  • Увійти до приміщення паркінгу можуть лише власники автотранспорту, який там зберігається.
  • Від зловмисників автомобілі захищає охорона з системою відеоспостереження. Камери розміщені без сліпих зон.
  • У приміщеннях утворюється мікроклімат, який підходить для зберігання автомобілів. Цього вдалось досягти завдяки гідроізоляції, яка зменшує рівень вологості приміщень. Монолітна плита з бетону, що розташовується над паркінгом, ізолює його від впливу природного середовища.
  • Паркінг зручний для власників автомобілів. Вони не заважають один одному, а кожне місце орендаря досить просторе для легкової автівки будь–яких габаритів.
  • Повний захист авто від погодних умов.

З підземним паркінгом автомобіль завжди поруч. Знадобляться всього лічені хвилини, щоб вийти з квартири, спуститися у паркінг і, сівши за кермо, виїхати звідти.

Поспішайте, кількість місць обмежено! Більш детальну інформацію про умови оренди можна дізнаватися за телефонами: (067) 663 97 34 та (067) 663 97 18. Відділи продажів знаходяться за адресами: вул. Чайковського, 26 і проспект В. Чорновола, 67 (біля будівництва ЖК «Щасливий» PLATINUM).

Усі новини