Назад до новин ЖК «щасливий»
Головна > Новини > Друга черга ЖК «Щасливий» (Львів) здана в експлуатацію

Друга черга ЖК «Щасливий» (Львів) здана в експлуатацію

28 січня 2020

Чудова новина! У Львові другий будинок ЖК «Щасливий» на вулиці Бігова, 17 вже здано в експлуатацію! Відповідний сертифікат про закінчення будівництва компанія «НоваБудова» отримала від Державної архітектурно-будівельної комісії України (серія ІУ №163200221272).

Що це означає?

Будинок готовий до заселення, адже друга черга не лише збудована, а й під’єднана до міської системи комунікацій. А навесні  можна буде зробити ремонт і переїхати в новий дім. Нагадуємо також, що в забудовника є власний відділ ремонту, який гарантує дійсно якісне виконання робіт.

Подорожчання – уже з початку весни!

1 березня – планове зростання ціни на квадратний метр у другій черзі ЖК «Щасливий». Таких етапів було кілька, але саме це подорожчання є найбільшим, оскільки пов’язане зі здачею будинку в експлуатацію.

Тому зараз – кращий час для купівлі квартири. Будинок вже готовий до заселення, але ціна ще не встигла піднятися. Цей період є потенційно вигідним не лише для тих, хто купує квартиру собі, а й для інвесторів. Адже якщо купити квартиру зараз, вже на початку весни її можна буде продати дорожче – без жодних додаткових витрат! Потім – реінвестувати прибуток у третю чергу. Або продати квартиру після ремонту зі ще більшим прибутком. Подробиці щодо варіантів заробітку дізнавайтеся в офісах забудовника.  

Не втрачайте марно часу й телефонуйте: (067) 663 97 34, (067) 663 97 18. Приходьте на перегляд до офісів компанії «НоваБудова»: вул. Чайковського, 26 або просп. В. Чорновола, 67

Усі новини