(044) 392 49 03

(067) 405 96 44

Назад в новини ЖК «щасливий»
Головна > Новини > Запрошуємо юних спортсменів на заняття у спортивну академію UCSA!

Запрошуємо юних спортсменів на заняття у спортивну академію UCSA!

Ми з радістю підтримуємо програми, що спрямовані на залучення молодого покоління до здорового способу життя. Таким проектом стала спортивна академія UCSA, яка пропонує заняття різними видами спорту в Києві та області.

Академія побудувала перше в Києво-Святошинському районі крите футбольне поле, розміром 40х20 м і застелила його спеціальним синтетичним покриттям. Завдяки цьому ваші діти зможуть займатися футболом або тенісом у будь-яку погоду і не пропускати тренування. Продумана тут і зручна роздягальня.

Юних спортсменів будуть тренувати відповідальні та кваліфіковані тренери, які мають особистий досвід спортивних змагань. В основі академії лежать християнські цінності та індивідуальний підхід до кожної дитини, щоб допомогти проявити її таланти і розвивати їх.

В планах академії розширюватися, щоб пропонувати своїм учням все більше цікавих активностей та можливостей, серед яких тенісні корти, майданчики для баскетболу та волейболу, скейт-парк, ще одне велике крите спортивне поле (60х40 м) та еко-ферма з тваринами!

Набір на навчання стартує вже з 4 вересня! І до початку сезону компанія «НоваБудова» і спортивна академія UCSA дарують вам знижку -15% на навчання і -10% на оренду поля. Поспішіть дізнатися усі деталі за телефоном: (098) 983-13-47 або за адресою: с. Тарасівка, вул. Київська, 77/11.

Підкорюйте спортивні вершини разом з UCSА!

Всі новини
click fraud detection