Назад до новин ЖК «щасливий»
Головна > Новини > Приготуйся: вже скоро початок продажу квартир у третьому будинку ЖК «Щасливий»!

Приготуйся: вже скоро початок продажу квартир у третьому будинку ЖК «Щасливий»!

03 липня 2020

Львівський житловий комплекс «Щасливий», який розташовано на вулиці Біговій, матиме у своєму складі три будівлі. Друга з них вже готова й здана в експлуатацію. Тож забудовник підготував приємну новину! За кілька тижнів розпочинається будівництво третього будинку ЖК! І вже на серпень заплановано старт продажу квартир там. Тому зараз варто почати підготовку до інвестування в цей проект. 

Початковий період будівництва – найвигідніший для інвестування, адже в цей час вартість квадратного метра є найнижчою і зростатиме поступово з кожним етапом роботи. За умови інвестування відразу після початку будівництва прибуток буде найбільшим. Інші перевагами третьої черги:

  • Оновлене планування квартир. Забудовник уважно прислухався до відгуків і побажань своїх клієнтів та оновив планування. 
  • Житловий комплекс матиме цілісну інфраструктуру. Зокрема, тут буде фонтан, поряд із яким можна буде відпочити під звуки падаючої води; дитячий майданчик для дозвілля малечі; просторе спортивне поле для підтримки власного здоров’я і фізичної форми. Усе, що потрібно для приємного відпочинку поряд із домом.
  • Для жителів ЖК буде прокладено кілька додаткових асфальтованих заїздів, а також зручний доступ до підземного паркінгу. 

На перших поверхах кожного з трьох будинків житлового комплексу – комерційні приміщення, які стимулюватимуть розвиток малого підприємництва. Також наявність трьох багатоповерхівок із такою інфраструктурою та великою кількістю людей оживить район, давши йому поштовх до розвитку, а отже, і ціна на житло тут лише зростатиме з часом. Не баріться – дзвоніть вже зараз: (067) 663 97 34, (067) 663 97 18. Наші консультанти повідомлять усі подробиці щодо проекту будівництва, а також розкажуть все про можливості інвестування! Відділи продажу можна знайти на вулиці Чайковського, 26 і на проспекті В. Чорновола, 67.

Усі новини