Назад до новин ЖК «щасливий»
Головна > Новини > Завітайте на осіннє родинне свято та розіграш авто!

Завітайте на осіннє родинне свято та розіграш авто!

28 вересня 2018

До уваги мешканців та інвесторів компанії «НоваБудова»!

20 жовтня в ЖК «Щасливий» у с. Софіївська Борщагівка відбудеться осіннє сімейне свято. Взяти участь в цьому дійстві зарошуються всі інвестори та мешканці компанії «НоваБудова».

Свято буде супроводжуватись концертом та виступом почесних гостей. Для дітей передбачені особливі розваги: батути, катання на гірках та поні. Майстер-класи, які продемонструють на святі, відкриють можливість по-новому поглянути на світ мистецтва. Запропоновані розваги і конкурси для вас та ваших дітей допоможуть зануритися в атмосферу свята та гарно провести час. Усі гості зможуть пригоститися смачними солодощами та зігрітися ароматним, запашним чаєм.

В лотереї зможуть взяти участь усі мешканці та інвестори компанії «НоваБудова». На щасливих переможців очікуватимуть цінні призи. Зареєструватися на участь в лотереї можна буде з 11 години.

Головною інтригою свята стане розіграш автомобіля Volkswagen Polo.

Розіграш авто відбудеться серед покупців, які оформили договір завдатку на купівлю квартири в одному з комплексів компанії «НоваБудова» починаючи з 1 травня і по 14 вересня 2018 року та підписали попередній чи основний договір до 30 вересня 2018 року.

Особиста присутність всіх учасників розіграшу, а також тих, хто підписали основний або попередній договір - обов'язкова!

Чекаємо всіх на святі!

Усі новини