Назад до новин ЖК «щасливий»
Головна > Новини > Процес будівництва ЖК «Щасливий» (Львів) у самому розпалі

Процес будівництва ЖК «Щасливий» (Львів) у самому розпалі

25 листопада 2020

У львівському житловому комплексі «Щасливий», який знаходиться на вулиці Бігова, заплановано три багатоповерхові будинки. Два з них завершені. Щасливі жителі вже обживаються у першій будівлі, а у другій, яка була здана у експлуатацію кілька місяців тому, наразі закінчується ремонт та процес заселення. Робота над третім будинком почалася відносно недавно і знаходиться у самому розпалі.

Хоча етап будівництва лише початковий, завдяки професіоналізму робочих груп та дотриманню плану вже завершені деякі роботи. Йдеться про фундамент, який є основою будь-якого будинку. Наразі для третьої будівлі ЖК «Щасливий» фундаментна плита вже залита. Оскільки це встигли зробити до настання холодів у подальшому високий темп будівництва лише зростатиме.

Продовжується створення основи для будівлі.

  • По вертикальним конструкціям підвальних приміщень ведуться активні роботи – будуються стіни і колони.
  • Над підвалом буде зроблено перекриття, яке буде залите до кінця поточного місяця, після чого розпочинається робота над будівництвом перших поверхів.
  • Наразі на завершальному етапі знаходиться робота над основою будинку, після чого поступово на Біговій буде швидко рости нова багатоповерхівка.

Телефонуйте: 067 663 97 34 та 032 294 94 56 – та дізнавайтеся подробиці щодо квартир у третьому будинку і всіх переваг інвестування в них. Також приходьте до наших відділів продажу на вулиці Чайковського, 26 і на проспекті В. Чорновола, 67.

Усі новини