Назад до новин ЖК «щасливий»
Головна > Новини > Район житлового комплексу «Щасливий» – стрімкий розвиток і майбутнє!

Район житлового комплексу «Щасливий» – стрімкий розвиток і майбутнє!

10 квітня 2020

Житловий комплекс «Щасливий», який знаходиться у Львові на вулиці Бігова, є проєктом комфорт-класу, який орієнтовано на молоді сім’ї. Віддаленість від туристичних маршрутів і метушні центру, а також близькість до природи – це вже привертає увагу. У той же час район, де знаходиться ЖК, стрімко розвивається, і це є ще більш важливою перевагою проекту.

Важливість рівня розвитку району

Є дві причини, чому локація ЖК є важливою для комфортного життя.

  • Динамічний розвиток району означає, що там поступово з’являються нові заклади. Йдеться як про магазини, аптеки й банки (тобто те, що потрібно у першу чергу населенню району), так і про місця, де можна приємно провести вільний час. Кафе, ресторани, тематичні заклади – все це можна буде знайти не лише у центрі міста, а й тут, у пішій доступності. 
  • Стрімкий розвиток району відображається на цінах на житло у ньому. Якщо купити тут квартиру зараз, коли процес лише починається, її можна буде продати за значно вищою ціною за лічені роки, коли рівень місцевої інфраструктури суттєво зросте.

Розвиток власного району стимулює сам ЖК «Щасливий» 

У будинках ЖК є комерційні приміщення, які вже дали певний поштовх до розвитку всьому району:

  • Практично всі комерційні приміщення у першому будинку вже не просто продано – понад рік там успішно працюють продуктовий магазин та офіс.
  • Різноманіття об’єктів у комерційних приміщеннях теж є перевагою. Незабаром відкриється кафе і аптека.  

Другий будинок ЖК вже здано у експлуатацію, і більшість комерційних приміщень у ньому знайшли своїх власників. Однак і це ще не все, адже на території поблизу буде фонтан і спортивне поле. 

Тому не гайте час – інвестуйте вже зараз у комерційні приміщення ЖК «Щасливий»! Ці приміщення популярні, тому що клієнтами і покупцями будуть не лише жителі ЖК, а й мешканці усього району!

Велике приміщення на 82 квадратні метри – остання пропозиція цього типу, яка ще залишилася у першому будинку. Чудовий варіант як для великого проекту, так і для того, щоб потім розділити велике приміщення на кілька. Тоді його можна буде здати в оренду різним компаніям, наприклад, салону краси і пекарні або стоматологічній клініці й аптеці. Варіантів безліч!

У другому будинку ще є кілька вільних комерційних приміщень з меншою площею. Не втратьте нагоди! Офіс компанії можна знайти на вул. Чайковського, 26. Ми працюємо, дотримуючись усіх захисних заходів. Тож дзвоніть: (067) 663 97 34, (067) 663 97 18. 

Усі новини