Назад до новин ЖК «щасливий»
Головна > Новини > Найактуальніші новини з будівництва ЖК «Щасливий» у Петропавлівці

Найактуальніші новини з будівництва ЖК «Щасливий» у Петропавлівці

Щоб допомогти вам зробити правильний вибір і квартири, і житлового комплексу, який найбільше підійде вам та буде зручним за місцезнаходженням, пропонуємо дізнатися про будівництво ЖК «Щасливий» у Петропавлівській Борщагівці.

Локація комплексу була продумана таким чином, щоб ви могли легко користуватися інфраструктурою Києва і при цьому мати все необхідне у своєму ЖК. Тут працює дитячий садок, є дитячі майданчики і спортивне поле, працюють магазини і кафе. А зовсім поруч з комплексом знаходиться озеро і приємна зелена зона для відпочинку, пікніків і прогулянок.

Зараз тут будується останній об’єкт по вул. Оксамитовій, 20. У 1-й та 2-й секціях тривають активні штукатурні роботи, виконується стяжка, а в квартирах вже встановлюються вхідні двері. На етапі зведення коробки будинку перебувають 3-тя і 4-та секції, паралельно утеплюється фасад. В секціях 5 і 6 йде будівництво вже 5-го поверху.

Нам приємно повідомити, що за останній час ми отримали багато гарних відгуків про квартири «під ключ» з готовим ремонтом від «НоваБудова». Тому така можливість з часом буде доступною і для тих, хто шукає готову двокімнатну квартиру у затишному ЖК «Щасливий» у Петропавлівській Борщагівці.

Придбати тут житло буде вдалим рішенням для тих, хто хоче жити в атмосфері спокою та продуманого комфорту. Телефонуйте за номерами відділів продажів вже зараз: (044) 393-08-42, (067) 691-60-06.

Поспішіть дізнатися про наші планування, квартири у наявності, зручне розтермінування та інші спеціальні пропозиції від забудовника!

ЖК «Щасливий»: квартири для вас!

Усі новини