Назад до новин ЖК «щасливий»
Головна > Новини > Найсвіжіші анонси і також огляд просування робіт у Софіївській Борщагівці

Найсвіжіші анонси і також огляд просування робіт у Софіївській Борщагівці

14 грудня 2017

Комплекс у Софіївській Борщагівці, по вулиці Яблуневій розширюється, а до того ж, збагачується найнеобхіднішим, новою інфраструктурою. Продукти у гарному супермаркеті, ліки у пішій досяжності (є аптека), у магазинах є практично все для життя, а в кафе можна поснідати свіжою випічкою або провести вечір за приємною та теплою бесідою. Але, найтеплішим є вечір у власній квартирі. А тому пропонуємо детальний огляд будівництва на вул. Яблуневій.

У корпусах А, Б та В будинку №9 практично завершена обробка фасаду та його утеплення. Щодо внутрішніх робіт, то на фінішній стадії знаходиться стяжка підлоги та штукатурні роботи, у корпусах Г та Д вкладена електропроводка і на повну просуваються роботи всередині будівлі. Паралельно з цим облаштовується територія біля будинку.

Трохи не встигаєте купити свою квартиру в нашому ЖК у Софіївській Борщагівці? Встигнете, адже у комплексі повним ходом просуваються роботи, на останньому об’єкті будинок № 11 на вулиці Яблуневій. Тут готовий котлован, розпочинається заливка фундаменту. Уся будівля буде споруджуватись за технологією моноліт-цегла, включаючи підземну парковку.

Бутіки, магазини, аптеки, спортзали та спортмайданчики, дитячий садок, парковка, салон, зони відпочинку, охорона - все, що дає комплексу  клас «Комфорт», все це є в ЖК «Щасливий» у Софіївці, де ви зможете облаштувати своє життя. Зателефонуйте у відділ продажу: (‎044) 393-08-42, (‎067) 691-60-06, де вам розкажуть за усі квартири та можливості їх придбання. Ми завжди раді поділитися з вами корисною інформацією.

Усі новини