Назад до новин ЖК «щасливий»
Головна > Новини > «Щасливий дитячий садок» вже відкритий – репортаж зі свята на Яблуневій

«Щасливий дитячий садок» вже відкритий – репортаж зі свята на Яблуневій

В суботу, 23-го вересня, у нашому комплексі по вул. Яблуневій у Софіївській Борщагівці пройшло велике свято відкриття «Щасливого дитячого садочка»!

На захід прийшли представники місцевої влади, зірки, гості та представники медіа. Голова сільської ради Софіївської Борщагівки, Кудрик Олесь Тимофійович, привітав мешканців ЖК. І офіційна делегація разом із телеведучою Ольгою Фреймут і генеральним директором «НоваБудова» Євгенієм Савочкою урочисто перерізали стрічку, а також пройшлися яскравими приміщеннями нового садочка. Дитячий садок у комплексі є повністю державним, а тому доступним.

Для мешканців та інвесторів «НоваБудова» та їх дітей протягом всього заходу працювали цікаві майстер-класи, надувні гірки та батути, аніматори показали шоу мильних бульбашок і катали на поні. А пригощала гостей гарячою кавою та чаєм з фірмовими капкейками приємна команда з кафе «Coffee & Flowers».

Також на святі компанія «НоваБудова» представила громадську спілку «Новий шлях». Мета спілки – допомога переселенцям з зони АТО, постраждалим від військових дій і родинам, які втратили житло. Заступник директора інноваційної організації «UkraineInvest» Дебора Ферлемб, яка виступила з промовою на святі, була вражена діяльністю спілки і не могла стримати сліз при перегляді презентації. Заснування такої соціальної організації – нова важлива сторінка у житті компанії «НоваБудова». «Новий шлях» встиг привітати і дітей мешканців-переселенців на Яблуневій, і на честь свята приготував для них дитячі подарунки.

Завершився день довгоочікуваним розіграшом подарунків від «НоваБудова» і головного супер-призу акції – автомобіля Hyundai Accent. Власницею стала мешканка ЖК «Щасливий» Сосян Тамара. Щаслива і вражена переможниця одразу ж отримала ключі від її нового авто.

Нагадаємо, що це вже другий дитячий садок, збудований компанією «НоваБудова». Урочисте відкриття побудованого першого садка відбулось у ЖК «Щасливий» в Петропавлівці у минулому році. 

Усі новини