Назад до новин ЖК «щасливий»
Головна > Новини > Школи і дитсадки з незвичайним підходом до дітей у Софіївській і Петропавлівській Борщагівці

Школи і дитсадки з незвичайним підходом до дітей у Софіївській і Петропавлівській Борщагівці

21 січня 2020

Купівля квартири передбачає оцінку рівня не лише самого житла, а й прилеглої інфраструктури. Зокрема батьки, що мають дітей, прискіпливо ставляться до наявності чи відсутності поряд школи чи дитячого садку. При цьому розглядаються не лише державні заклади освіти. Популярними нині є школи й дитсадки, що пропагують індивідуальний, оригінальний підхід до дитини, здатний розкрити її потенціал. Пропонуємо список таких закладів у Петропавлівській і Софіївській Борщагівці.

ПЕТРОПАВЛІВСЬКА БОРЩАГІВКА

ThinkGlobal. Ця школа має кілька закладів у згаданих населених пунктах. Головним завданням тут вважають виховання майбутніх лідерів і інтелектуального ядра країни. Для цього використовуються методики, спрямовані на максимальну інтеграцію із сучасним світом і його викликами.

Адреса: с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова, 22; с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Борщагівська, 38; с. Софіївська Борщагівка, вул. Льва Толстого, 9.

Дитячий садок «Bambini family club». Дитина сама може обрати те, що їй до вподоби, залежно від свого ритму й особистих уподобань. Окрім того, розвивається та заохочується дитяче нестандартне мислення й креатив.

Адреса: с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Берегова, 2–б.

Дитячий центр розвитку «Кузя». Дитячий садок, заняття в якому передбачають виявлення дитячих талантів, їх «прокачку», а також займаються інтелектуальним розвитком дитини ще змалку.

Адреса: с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Квітнева, 7.

СОФІЇВСЬКА БОРЩАГІВКА

Школа «Віконце». В основу покладено поняття «хоумскуллінга» – домашньої (сімейної) школи. Навчальна програма в таких закладах індивідуальна й складена відповідно до побажань батьків і талантів кожного з вихованців.

Адреса: с. Софіївська Борщагівка, вул. Миру, 7.

МоnteKids School. Навчання опирається на Монтессорі–метод, що сприяє розкриттю внутрішнього потенціалу кожної дитини через самостійне пізнання навколишнього світу та заохочення ініціативності й лідерства.

Адреса: с. Софіївська Борщагівка, вул. Ярова, 18.

Новософіївська школа. Дитсадок і початкова школа в ЖК «Софіївський квартал». Для дітей створено умови для занять саме тією діяльністю, до якої вони мають нахил. Окрім того, батьки завжди на зв’язку, адже для них тут встановлено систему онлайн–спостереження за дітьми.

Адреса: с. Софіївська Борщагівка, вул. Академіка Шалімова, 67–а.

Дитячий садок «Foxy». Акцент зроблено на розвиткові актуальних для нашого часу умінь і навичок (навички співробітництва, роботи з інформацією, вміння вирішувати проблеми і т.д.). Розроблено методики розвитку пам’яті дітей.

Адреса: с. Софіївська Борщагівка, вул Миру, 35.

Дитячий садок «Левенятко». Навчання відбувається за розробленою вченими, педагогами і психологами відповідно до Державного стандарту дошкільної освіти України програмою «Дитина», розрахованою для вихованців віком від 2 до 7 років.

Адреса: с. Софіївська Борщагівка, вул. Радужна, 143.

Усі новини