Назад до новин ЖК «щасливий»
Головна > Новини > Старт продажу квартир у третьому будинку ЖК «Щасливий» (Львів) – уже 13 серпня: акційна ціна на перші квартири

Старт продажу квартир у третьому будинку ЖК «Щасливий» (Львів) – уже 13 серпня: акційна ціна на перші квартири

12 серпня 2020

У житловому комплексі «Щасливий», який розташовано у Львові на вулиці Біговій, буде три будівлі. Перша з них заселена, друга здана в експлуатацію. Будівництво третього, фінального будинку, розпочнеться за лічені тижні, тож забудовник, компанія «НоваБудова», анонсує новину: тринадцятого серпня відбудеться старт продажу квартир у третьому будинку! І на перші десять квартир діє акційна ціна – 15 500 грн/кв.м!

Є низка причин, які роблять третій будинок особливо привабливим для інвесторів.

По-перше, це ріст прибутку. Ціна на квадратний метр у квартирах новобудови є найменшою лише на початковому етапі роботи над будівлею. Прибуток від інвестування у житлову нерухомість – це різниця між початковою вартістю квартири і ціною, за яку її вдасться продати у подальшому. Ця різниця буде найбільшою, якщо купити квартиру у третьому будинку саме зараз. 

По-друге, забудовник отримав фідбек від своїх клієнтів і відповідно до їхніх відгуків і побажань удосконалив проєкт третього будинку. Квартири там матимуть такі особливості:

  • оптимальна форма кімнат із точки зору комфорту і легкості до облаштування;
  • загальну площу двокімнатних квартир зменшено відповідно до побажань клієнтів;
  • зони для відпочинку, зокрема фонтан та майданчик для занять спортом, знаходитимуться на закритій території – тільки для мешканців ЖК;
  • навколо житлового комплексу зроблено додаткові дороги.

По-третє, до інших переваг ЖК «Щасливий», зокрема і третьої черги, належать: сучасне планування приміщень, якісні матеріали, економна система опалення, стильний екстер’єр будівель.

По-четверте, район, де знаходиться комплекс, розвивається і вже зараз має непогану інфраструктуру: поблизу школа, дитячий садок, неподалік ліс, де можна відпочити на свіжому повітрі, а також зручна транспортна розв’язка. Однак три сучасні багатоповерхівки із комерційними приміщеннями на нижніх поверхах (де будуть салони краси, продуктові магазини, ресторани, аптеки і гіпермаркети) дадуть додатковий поштовх розвитку району і зроблять його більш цікавим для потенційних клієнтів.

Раннє інвестування – спосіб отримати дійсно великий прибуток! Телефонуйте вже зараз, щоб дізнатися деталі про третій будинок: 067 663 97 34; 067 663 97 18.

Відвідайте відділи продажу, що знаходяться за адресами: вул. Чайковського, 26; просп. В. Чорновола, 67.

Усі новини