Назад до новин ЖК «щасливий»
Головна > Новини > Будівництво ЖК «Щасливий» на Софіївській Борщагівці виходить на фінішну пряму

Будівництво ЖК «Щасливий» на Софіївській Борщагівці виходить на фінішну пряму

01 листопада 2019

Уже зовсім скоро – здача в експлуатацію останнього будинку в ЖК «Щасливий» на Софіївській Борщагівці. Роботи в цьому напрямку ведуться активно, адже здача черги запланована на кінець 2019 року. Що відбулося за другу половину жовтня на будівельному майданчику? Розповідаємо в нашому дайджесті.

2 і 3 черга – останні, у яких повністю готова покрівля. Тепер зовні будинок виглядає завершеним, адже і покрівельні, і фасадні роботи виконані повністю.

Практично завершено й внутрішні оздоблювальні роботи. Зокрема в усім семи секціях останньої черги майстри закінчують шпаклювати стіни й класти плитку.

Розводка електрики, яку вже виконано у квартирах, тепер проводиться в підвальних приміщеннях. На сьогодні вона готова в 1–3 секціях будинку.

Найближчими днями заплановано залити останню плиту перекриття в підземному паркінгу. Це свідчить про те, що роботи в цьому напрямку теж поступово наближаються до кінця. До речі, радимо купити паркомісце саме зараз, бо зовсім скоро відбудеться їх подорожчання.

Усі подробиці дізнавайтеся в наших менеджерів: (044) 499 25 58, (067) 663 87 62. Адреса відділу продажу ЖК «Щасливий»: с. Софіївська Борщагівка, вул. Яблунева, 5–А.

Усі новини