Назад до новин ЖК «щасливий»
Головна > Новини > Будівництво другої будівлі ЖК «Щасливий» у Львові впевнено наближається до фіналу

Будівництво другої будівлі ЖК «Щасливий» у Львові впевнено наближається до фіналу

20 березня 2019

Житловий комплекс «Щасливий» на вулиці Бігова у Львові матиме три будинки. Перший вже готовий, третій знаходиться на етапі проектування, а от другий зараз переживає активний етап будівництва, наближаючись до фіналу. Наразі у будівлі вже команди робочих встановлюють вікна на перших поверхах, тоді як каркас зовнішніх стін на всіх 16 поверхах будинку вже повністю готовий. У експлуатацію цю будівлю планують здавати у грудні 2019 року.

Які роботи проводять зараз

На останніх поверхах добігає до кінця робота над встановленням міжкімнатних і міжквартирних стін.

Також відбувається активна робота над облаштуванням інфраструктури ділянки коло будівлі. Закінчені монолітні роботи над підземним паркінгом — встановлено велику бетонну плиту, під якою він знаходитиметься у майбутньому. Ця плита є важливою для інфраструктури в цілому, оскільки над нею буде розміщуватися ще і гостьова парковка. Також у межах цієї зони знаходитиметься огороджений дитячий майданчик, але подалі від машин. Там будуть встановлені сучасні й безпечні атракціони та гойдалки.

Важливе про вікна

Перші чотири поверхи житлової частини будинку вже повністю засклено. Наразі триває встановлення вікон на п’ятому житловому поверсі, але темпи роботи дуже високі, тож склопакети з’являються все вище і вище.

Роботи над монтуванням склопакетів «НоваБудова» реалізує за допомогою команд професійних майстрів компанії. А постачальником виступає «Глассо». Це компанія, яка спеціалізується на сучасних, якісних та надійних вікнах, і за якість її продукції хвилюватися не доводиться, адже вона має низку переваг:

  • Тепло квартири не виходить за межі приміщення через вікна. Індивідуальна система опалення будинку буде ефективною, а завдяки якісним вікнам вдасться ще й зекономити на ресурсах.
  • Спеціальне скло, яке пропускає світло, але перешкоджає надходженню у приміщення інфрачервоного випромінювання. Це не допускає виникнення парникового ефекту, тож влітку житло не буде перегріватися, і вдасться зекономити і на його кондиціонуванні.
  • Ефективний ущільнювач. Він не боїться ані перепадів температури, ані різкої зміни вологості чи тиску, тож служитиме надійно протягом багатьох років. Крім того, він виконаний у світло–сірому кольорі, який візуально покращує перспективу виду з вікна.
  • Пластикова рама білого кольору. Вона не лише чудово поєднується з фасадом будинку, а й є дуже легкою для догляду.
  • Якісна і довговічна фурнітура. Ані час, ані постійне використання, ані малі бешкетники коло вікон не зможуть їй зашкодити.

Особливо слід наголосити на безпеці вікон від компанії «НоваБудова».
Вони мають сучасну будову — двокамерні склопакети та п’ятикамерний профіль. А оскільки навіть один шар міцного скла розбити досить складно, вірогідність пошкоджень вікон значно зменшується.

ЖК «Щасливий» на вулиці Бігова розмістився у досить приємному районі. Краєвид на Високий Замок робить його особливо мальовничим. Насолоджуватися цим пейзажем можна завдяки великому розміру вікон. Крім того, тут досить зручне транспортне сполучення, а от особливого гаміру немає.

Саме зараз – кращий час для купівлі квартири!

Поки будинок знаходиться ще у процесі будівництва, вартість одного квадратного метра залишається вельми помірною. Водночас і будівництво поступово виходить на кінцевий етап, тому можна на власні очі побачити і фасад, і екстер’єр, щоб переконатися у найскорішому втіленні всіх принад проекту, які оголошував забудовник. Тому слід вже зараз вибирати варіант квартири, аби придбати житло за конкурентоспроможною вартістю для житлових будівель Львова.

Подробиці про проект можна дізнатися за телефонами: 067 663 97 18; 067 663 97 34. Або ж в офіс компанії, за адресами: вул. Чайковського, 26 та проспект В. Чорновола, 67, біля будівництва ЖК «Щасливий» PLATINUM.

Усі новини