Назад до новин ЖК «щасливий»
Головна > Новини > «U.C.S.A CUP 2019» — ФК «НоваБудова» забирає бронзовий кубок!

«U.C.S.A CUP 2019» — ФК «НоваБудова» забирає бронзовий кубок!

21 травня 2019

18 травня, в академії UCSA відбувся турнір з міні–футболу «U.C.S.A. CUP 2019», в якому прийняла участь ФК «НоваБудова». Дебютувавши у такому турнірі в 2018 році, команда була налаштована на високі результати.

Члени нашої команди готувалися протягом року: посилено тренувалися, вели здоровий спосіб життя, правильно харчувались і навіть дотримувалися режиму. Результат виявився високим.

6 команд вели боротьбу за головний трофей, це: ФК «НоваБудова», ФК «Піонерський квартал», ФК «Вишнева банда», ФК «Ювентус», ФК «Zeppelin», ФК «Єдність».

Подолавши груповий етап, ФК «НоваБудова» у запеклій боротьбі поступилася клубу з Черкас ФК «Єдність», з мінімальним відривом, а в матчі за третю сходинку п’єдесталу, не залишила шансів ФК «Піонерський квартал» і з рахунком 3:1, завоювала бронзовий кубок!

Компанія «НоваБудова», окрім підтримки здорового способу життя, приймає активну участь у благодійних проектах. Одна з таких, організація Новий шлях, яка створена у 2017 році і займається допомогою для біженців і переселенців із зони АТО та сходу України.

Усі новини