Назад до новин ЖК «щасливий»
Головна > Новини > Встигніть купити квартиру в уже готовому будинку у ЖК «Щасливий» у Львові за низькими цінами!

Встигніть купити квартиру в уже готовому будинку у ЖК «Щасливий» у Львові за низькими цінами!

06 лютого 2019

Ціни на житло у порівнянні з середнім доходом громадян України невпинно зростають, але можливість придбати апартаменти європейського рівня якості за помірною вартістю ще є, і це — купівля безпосередньо у забудовника. Однак, і в новобудовах ціни не залишаються постійно на одному рівні. Найбільш низькими вони є саме на ранніх етапах будівництва. Поступово ціни на квартири зростають, але навіть після того, як будинок буде готовий до заселення, перший час вартість житла все ще буде значно нижчою, ніж на вторинному ринку. Саме на цьому етапі і знаходиться перший будинок ЖК «Щасливий» у Львові. У експлуатацію його вже здали, але ціни все ще відносно низькі.

Надзвичайно вигідне співвідношення ціни та якості

Перші мешканці вже переїхали до будинку, тож все, чого вони чекали, вже є:

  • Якісна інфраструктура. Поряд з будівлею: огороджена зелена територія, де приємно відпочивати на свіжому повітрі. Також, дитячий майданчик, зроблений по сучасним технологіям.
  • Є паркінг, який знаходиться під цілодобовою охороною. Там працює також система відеоспостереження.
  • Система безпеки є й у під’їзді, тож хвилюватися жителям немає причин. Також на першому поверсі є ресепшн, щоб жителі дому завжди були в курсі останніх новин від компанії «НоваБудова».
  • Будинок має сучасні системи водогону та опалення, які є автономними, що означає економію ресурсів і досить низьку оплату комунальних платежів.
  • Сучасне планування просторих світлих кімнат, великі ванни, прекрасний краєвид з великих вікон.

Чому ж ціни на все не такі високі, як можна було б очікувати, як на подібні квартири на вторинному ринку нерухомості? Якщо попередній власник житла продає квартиру, його мета — отримати максимум прибутку. До того ж, він свого часу інвестував ще й у ремонт. А забудовник продає відразу велику кількість апартаментів, в яких або ремонту немає, або він мінімальний.

Компанія «НоваБудова» у своїй галузі працює більше 13 років, тож її репутація перевірена часом і відгуками щасливих клієнтів. А це — запорука прибутку у довгостроковій перспективі, на яку й орієнтуються справжні професіонали.

Купити квартиру в ЖК «Щасливий» — значить інвестувати у своє майбутнє

Часто інвестиції у нерухомість вважають сумнівним проектом, адже ціни на житло непередбачувано коливаються. Однак, різниця між квартирою від забудовника та від попереднього власника разюча: перший варіант завжди значно дешевший. А потім новий власник вже може продати це житло за тими ж ринковими цінами, отримавши великий прибуток. Також можна здати цю квартиру в оренду, маючи бажання отримувати довгостроковий дохід.

Інвестуйте вигідно до 28 лютого!

Наразі у першому з двох будинків, що знаходяться у ЖК «Щасливий», вже живуть люди. Втім, ціни на ті квартири, що залишилися вільними, ще не встигли підскочити до ринкових. Тобто нинішній період — чи не остання можливість придбати фактично готові апартаменти за дійсно невисокою ціною!

Зараз вартість одного квадратного метра — 15 100 гривень. «НоваБудова» пропонує тимчасову акцію, за умовами якої вартість залишиться такою до 28 лютого включно. Потім, зросте до 17 тисяч гривень. Слід поквапитися.

Будівництво другого будинку теж йде. Зараз добудовується 16 поверх. На черзі — встановлення стін між кімнатами у квартирах та монтаж вікон.

За подробицями купівлі квартир варто звертатися до менеджерів компанії, подзвонивши за телефонами: (067) 663 97 18; (067) 663 97 34. Або можна завітати до львівських офісів компанії, що знаходяться за адресами: вул. Чайковського, 26 та проспект В. Чорновола, 67 (біля будівництва ЖК «Щасливий» PLATINUM).

Усі новини