Назад до новин ЖК «щасливий»
Головна > Новини > В ЖК «Щасливий» у Львові відкрився для продажу підземний паркінг

В ЖК «Щасливий» у Львові відкрився для продажу підземний паркінг

23 січня 2019

Свята закінчилися, але залишилися святковий настрій і натхнення, а компанія «НоваБудова» сподівається, що цей рік буде дійсно успішним. Наша команда ще раз щиро вітає всіх з початком 2019 року і хоче побажати побільше приємних вражень, натхнення, успіхів та реалізації задуманого. Хай плани здійснюються найкращим чином, а успіх від цього стане джерелом натхнення для нових досягнень.

Свої масштабні плани є й у компанії «НоваБудова». Наприклад, йдеться про закінчення роботи над другим будинком житлового комплексу «Щасливий» у Львові. Вже зараз, взимку, повним ходом кипить робота: закінчується побудова зовнішніх стін чотирнадцятого поверху. Це не єдиний фронт роботи, бо паралельно відбувається встановлення міжквартирних стін, а зовсім скоро почнеться етап монтажу вікон.

За планом цей будинок компанія хоче здати вже у кінці цього року. Така висока швидкість роботи поєднується з якістю на кожному етапі. Команди кваліфікованих будівельників працюють професійно та на совість, маючи справу виключно з матеріалами, що відповідають європейським стандартам якості.

Однак на цьому приємні новини не закінчуються! Вже готовий підземний паркінг під першим будинком у ЖК «Щасливий» у Львові. Відтепер оголошується можливість купити місце у цьому паркінгу для кожного, хто придбав там квартиру. Наявність підземного паркінгу є вагомою перевагою й для тих, хто лише планує придбати собі новеньке житло.

Переваги підземного паркінгу не тільки численні, а й вельми вагомі для кожного автолюбителя:

  • Автомобіль убезпечений від будь–якого негативного впливу навколишнього середовища. Мороз, дощ, град, бруд — ніщо більше не зможе вплинути на роботу авто, що «відпочиває» у паркінгу, або на її зовнішній вигляд.
  • Безпека для автівки від зловмисників, яка забезпечується системою охорони. Та передбачає роботу камер відеоспостереження, які охоплюють усе приміщення паркінгу, а також доступ лише власникам автівок.
  • Комфорт для любителів авто. Підземний паркінг знаходиться у безпосередній близькості від будинку, власне, під ним. Спуститися з апартаментів у приміщення паркінгу займає лічені хвилини, тож виходити з будинку і ще витрачати довгий час на дорогу до машини не доведеться.

Усім власникам квартир від компанії «НоваБудова» варто вже зараз вибирати для себе зручні місця у підземному паркінгу. Подробиці можна дізнатися, подзвонивши за телефонами: (067) 663 97 18; (067) 663 97 34. Або можна завітати в офіс компанії, що знаходиться за адресою: вул. Чайковського, 26 та просп. В. Чорновола, 67 (біля будівництва ЖК «Щасливий» PLATINUM).

Усі новини