Назад до новин ЖК «щасливий»
Головна > Новини > Вибір на користь здорового способу життя — кубок Києва з кіокушинкай карате 2018!

Вибір на користь здорового способу життя — кубок Києва з кіокушинкай карате 2018!

25 жовтня 2018

21 жовтня 2018 року, в «Арт-галереї Д-12», відбувся кубок Києва з кіокушинкай карате, в якому в якості партнера і спонсора взяла участь компанія «НоваБудова».

Турнір був організований для юніорів, віком 8-12 років. З усієї країни зібралася велика кількість спортсменів для того, щоб показати свої амбіції в боротьбі за перемогу і входження до складу збірної Києва та області. Атмосфера суперництва підтримувала переможний настрій юних каратистів і підштовхувала їх продемонструвати все, на що вони здатні.

Ми давно проявляємо інтерес до таких заходів і допомагаємо популяризувати спорт серед української молоді. Змагання були захоплюючими і ми раді, що мали до них безпосереднє відношення.

Захід відвідали зіркові гості: Володимир Лимаренко, Віктор Щєлко, Данило Карачевський, Віталіна та Маргарита  Мороз, Олександр Павлік, Ніна Матвієнко та ін.

Такі змагання — гарний шанс проявити себе і піднятися на найвищу сходинку професійної майстерності. Ми раді, що змогли підтримати проведення кубка Києва з кіокушинкай карате та хотіли б, щоб до організації таких заходів долучилися й інші компанії. Давайте разом піднімемо дитячий спорт в Україні на новий рівень, для здоров'я молодого покоління!

Усі новини