Назад до новин ЖК «щасливий»
Головна > Новини > Незабаром мешканці ЖК «Щасливий» зможуть оцінити зручні переваги нової транспортної розв’язки

Незабаром мешканці ЖК «Щасливий» зможуть оцінити зручні переваги нової транспортної розв’язки

27 липня 2018

Тепер, ще більше переваг для купівлі житла в ЖК «Щасливий» по вул. Біговій, 17. На другу декаду серпня заплановано відкриття дороги по вул. Личаківській, а це значно спростить та пришвидшить доїзди до комплексу. І ви без перешкод, і головне, вчасно зможете дістатися до роботи, до шкільних та дошкільних закладів.

На сайті Міської Ради розміщена інформація про те, що капітальний ремонт дороги наближається до завершення і невдовзі мешканці Львова зможуть користуватися відремонтованою дорогою.

На сьогодні в експлуатацію введено перший будинок комплексу. Це багатоповерхівка, яка налічує 16 поверхів та зведена за сучасною моноліт-каркасною технологією. В будинку присутні усі комунікації та підведена сучасна система індивідуального опалення. Слід зазначити, що в наявності є квартири з готовим ремонтом. Також, кожен мешканець, за бажанням, зможе замовити ремонт свого житла від забудовника.

Повідомляємо, що ціна квартир комфорт-класу на сьогодні коливається від 13 600 грн/м2. Отож, не вагайтесь, адже незабаром очікується подорожчання.

А купуючи квартиру в ЖК «Щасливий» у Львові, в період з 1 травня по 14 вересня, ви гарантовано приймаєте участь у розіграші автомобіля. Не зволікайте, і телефонуйте у відділ продажу ЖК «Щасливий». Телефони для довідок: (032) 229 53 29, (067) 691 52 64.

Інвестуйте без ризиків, придбавши житло комфорт-класу. Забезпечте собі та своїм близьким комфорт та впевненість у завтрашньому дні на довгі роки. Компанією «НоваБудова» спроектовані однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири. Таким чином, придбати житло у нас в ЖК зможуть родини з дітьми та молодь, що тільки розпочинає рухатись по кар’єрній сходинці. А затишок спокійного району, чисте повітря та зелені насадження тільки сприятимуть гарному відпочинку та надихатимуть на нові звершення.

Усі новини