Назад до новин ЖК «щасливий»
Головна > Новини > Засели друга в ЖК «Щасливий» на Яблуневу і отримай сертифікат на техніку! Розповідаємо про будівництво комплексу в травні

Засели друга в ЖК «Щасливий» на Яблуневу і отримай сертифікат на техніку! Розповідаємо про будівництво комплексу в травні

20 травня 2019

Ми проводимо акцію: засели друга в ЖК «Щасливий» на Яблуневу і отримай сертифікат на 5000 грн для купівлі техніки в «Ельдорадо»! Ваш друг зможе оформити квартиру в розстрочку без подорожчання. Подробиці у розділі Акції.

А тепер, про хід будівництва. В секціях 4–7 завершуються роботи над фасадом. На даху триває укладання керамзитобетону і робиться стяжка. У планах зробити два шари гідроізоляції.

Всередині будинку тривають штукатурні роботи. Електрика повністю розведена. У 6–7 секціях монтується сантехніка. Труби з’єднуються методом обтиску, який забезпечує захист від протікання, надійність і довговічність.

У 1–3 секціях завершено зведення моноліту шляхом заливання бетону в опалубку з арматурою. Така технологія створює монолітні стіни без швів і стиків, а також розподіляє навантаження на всю будівлю, тим самим збільшуючи термін його служби. Внутрішні перегородки готові на 95%.

Просувається будівництво підземного паркінгу. Подбайте про свій комфорт, придбайте місце для автомобіля!

Подробиці про акції можна дізнатися за телефонами: (067) 663 86 10, (044) 499 25 43 або у відділі продажів: с. Софіївська Борщагівка, вул. Яблунева, 5–А.

Усі новини