(044) 392 49 03

(067) 405 96 44

Назад в новини ЖК «щасливий»
Головна > Новини > ЖК «Щасливий» стане партнером скульптурної виставки «Corpusculum II»

ЖК «Щасливий» стане партнером скульптурної виставки «Corpusculum II»

З 20 по 30 червня в Києві відбудеться друга скульптурна виставка - «Corpusculum II».  Партнерами творчого проекту стане компанія «НоваБудова» і ЖК «Щасливий».

Проект «Corpusculum II» - це можливість для українських скульпторів представити свої роботи, виконані в абстрактному стилі, що характеризуються цікавою грою з формами і матеріалами, які, здавалось би, неможливо поєднати. Арт-інсталяції всіх учасників будуть надруковані у спеціальному каталозі заходу.

Окрім виставки скульптурних робіт, організатори передбачили цікаві пізнавальні освітні програми та майстер-класи. Для їх проведення були запрошені експерти у сфері мистецтва скульптури.

Ставлячись до будівництва та втілення нових проектів, як до мистецтва, нам приємно підтримувати такі культурні проекти, які допомагають творчим людям розкрити та реалізувати свій потенціал, а усій країні оцінити це.

ЖК «Щасливий» і «НоваБудова» запрошують вас також відвідати цей творчий захід, який відбудеться в галереї «Лавра» за адресою вул. Лаврська, 1.

Всі новини
click fraud detection