Назад до новин ЖК «щасливий»
Головна > Новини > ЖК «Щасливий» у Софіївській Борщагівці, найсвіжіша інформація з будівельного майданчика

ЖК «Щасливий» у Софіївській Борщагівці, найсвіжіша інформація з будівельного майданчика

14 грудня 2018

Розповідаємо вам про хід будівництва ЖК «Щасливий». Останній будинок у комплексі по вулиці Яблунева, 11 — будується на повну. Тоді усім, хто ще не придбав квартиру тут, але розмірковує над цим, залишилось небагато часу для вигідного капіталовкладення.

Нагадуємо, що цей комплекс комфорт–класу, розташований у Софіївській Борщагівці, готовий на 90%! Відповідно, основний процес будівництва завершено. Територія облагороджена та облаштована дитячим майданчиком, зоною відпочинку та фонтаном.

Територія комплексу огороджена та цілодобово охороняється, з’явилася дорожня розмітка та додаткові лавочки для відпочинку. З кожним днем тут стає комфортніше та зручніше.

На даний час, в активній фазі знаходиться зведення монолітного каркасу 10-поверхового корпусу по вул. Яблунева, 11. В цьому будинку передбачено 7 секцій, а квартири будуть з видом на внутрішній двір та столицю. Активними темпами зводяться внутрішні перегородки та зовнішні стіни.

Забронювати квартири в цьому будинку можна вже зараз, а зовсім скоро вони надійдуть у продаж. Варто поквапитись, щоб стати щасливим власником квартири в ЖК «Щасливий» у Софіївській Борщагівці. Відповідь на будь–яке питання ви можете отримати у нашому відділі продажу, що знаходиться на вул. Яблунева, 5–А, або за телефонами: (067) 663 86 10 чи (044) 499 25 43.

А якщо у ваші плани входить зустріч новорічних свят у новій відремонтованій квартирі, компанія «НоваБудова» з радістю запропонує квартири з ремонтом за відмінною ціною та подарує кухню! Детальну інформацію про акції та послуги, можна отримати тут 

Усі новини