Назад до новин ЖК «щасливий»
Головна > Новини > ЖК «Щасливий» у Львові росте на радість майбутнім жителям

ЖК «Щасливий» у Львові росте на радість майбутнім жителям

27 лютого 2019

По–справжньому сучасний та якісно спроектований будинок — це більше, ніж специфічний дизайн будівлі або сучасні комунікації. Це сукупність факторів, які разом працюють на те, щоб створити дійсно вдалий проект, який буде з усіх сторін та з будь–якої точки зору якісним.

Черговий доказ цього — житловий комплекс «Щасливий» у Львові. Всього у ньому заплановано три будинки, робота над якими проходить по черзі. Перший — уже зданий в експлуатацію, другий — прямо зараз будується, третій — знаходиться на етапі проектування. Хоча перший будинок є вкрай привабливим завдяки тому, що він тільки–но був зданий, але другий проект не менш цікавий. Адже будівництво майбутнього житла є чимось хвилюючим, чимось, що нагадує закулісся театру.

Нинішній етап будівництва

Відомий вислів Макіавеллі хтось іронічно перефразував на тему ремонтних робіт: «ремонт можна розпочати за своїм бажанням, але не можна закінчити». А будівництво нового житла є ще більш складним процесом, тож для того, щоб витримати стислі строки і водночас показати дійсно високий результат якості, необхідно, аби і команда фахівців була підготовлена якнайкраще, і процес їхньої роботи було якісно організовано. Все це є у команди, яка працює над ЖК «Щасливий», а тому, другий будинок комплексу планується здати дуже скоро — вже у грудні 2019 року.

Будинок матиме 16 поверхів. Монолітні стіни, які утворюють каркас будівлі, вже встановлені. Тепер ударними темпами відбувається наступний крок — встановлення тих стін, що відмежовують квартири та кімнати всередині апартаментів. Для кожного з типів стін підібрано оптимально вдалий варіант матеріалів.

Стіни між кімнатами всередині однієї квартири будуються з газоблоків. Особливість цього матеріалу у тому, що він не заважає природній циркуляції повітря, і водночас він є досить міцним і надійним. Його використання дасть можливість утворитися тому самому мікроклімату, що є таким важливим для комфортного життя у квартирі.

Коли йдеться про міжквартирні стіни, то до газоблоків додається ще й мінеральна вата. Її прошарок знаходиться між блоками. Разом така система значно краще утримує тепло. Це дозволить суттєво зекономити на ресурсах для опалення квартири, що цілком можливо завдяки власній системі автономного опалення, яка буде у будівлі.

Також цей матеріал значно покращує звукоізоляцію. Це особливо важливо людям, котрі цінують свій особистий простір. Сусіди не будуть турбувати шумом своїх побутових справ, але і самі не залишаться незадоволеними, якщо захочеться влаштувати вечірку.

Інші особливості проекту, які є видимими вже зараз

  • Сучасне планування кімнат зробить життя в апартаментах ЖК «Щасливий» дійсно комфортним. Просторі кімнати, зручне розташування всіх приміщень, велика ванна та широкі вікна, через які проникатиме сонячне світло — все, щоб збудувати своє затишне гніздечко.
  • Не тільки система опалення, а й усі комунікації загалом є сучасними, ефективними та якісними.
  • Будинок має зручне розташування. Всі важливі об’єкти знаходяться відносно близько, а з вікон відкриватиметься краєвид на Високий Замок.

Оскільки будівлю здають в експлуатацію вже у цьому році, зараз вона вже досить наблизилась до фінального виду — міжкімнатні стіни монтуються вже на рівні 10–11 поверхів.

Про інфраструктуру

Високий рівень якості проекту від компанії «НоваБудова» стає очевидним не лише завдяки будівлі, а й тому, що буде знаходиться безпосередньо коло неї:

  • дитячий майданчик із сучасними атракціонами та спортивне поле для занять з друзями;
  • зелена зона для прогулянок, лавочки та фонтан;
  • спортивне поле для активних розваг.

Є автостоянка, а під будівлею наразі створюється підземний паркінг. Він ще не готовий, але під першою будівлею аналогічне місце для авто вже здано у експлуатацію, місце там цілком можна придбати хоч сьогодні. Паркінг має систему охорони та цілодобово знаходиться під відеоспостереженням.

Гаяти час не слід. Квартири у другому будинку вже знаходяться у продажі. Поки до здачі будівлі у експлуатацію ціна залишається досить низькою, тож, знаючи, наскільки якісним та приємним буде результат, слід вже зараз підбирати варіант для себе та своєї сім’ї. За подробицями слід звертатися до менеджерів відділу продажів, подзвонивши за телефонами: (067) 663 97 18; (067) 663 97 34. Або можна прийти у львівські офіси компанії, що знаходяться за адресами: вул. Чайковського, 26 та проспект В. Чорновола, 67 (біля будівництва ЖК «Щасливий» PLATINUM).

Усі новини